Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Sorolnátok, néhány megbízható...

Sorolnátok, néhány megbízható tárhely szolgáltatót?

Figyelt kérdés

Első sorban Php és MySQL -t használnék ,de ha minél színesebb annál jobb.

Szükségem lenne még valami ütemezett feladatokat ellátó scriptek futtatásának a lehetőségére. Több web oldal tárolására.


2015. máj. 9. 08:39
 1/5 Drone007 ***** válasza:

A tárhely.eu a legmegbízhatóbb akikkel eddig találkoztam. Nagyon jó a supportjuk (emailben 4-5 órán belül válaszolnak, de telefonon is segítenek). Jó cpanel van a tárhelyhez, gyakorlatilag minden beállítható, beleértve a php verziót, titkosítást (ssh) is.

Elfogadható áron kínálnak VPS-t is, ha te szeretnéd kezelni a szerveredet.

Nem a legolcsóbbak, de ár/érték arányban mindenképpen ők a legjobbak.

[link]

2015. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
[link] Nemzetközi cég, a környéken ők a legjobbak.
2015. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 b4r4thg ***** válasza:
A tárhely.eu mellett én még a médiacentert mondanám
2015. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már régóta a www.godaddy.com amcsi szolgáltatónál vagyok, innen van a domainem is. Igaz, hogy angolnyelvű, de remek a szolgáltatás.
2015. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a tárhely.eu.t ajánlom. Most néztem pont az oldalukat, mert feltűnt, hogy van SSD tárhely DDR4 memóriával, és elgondolkodtam ezen.... ez most mindegy, de egyetértek az első hozzászólóval, gyorsak, segítőkészek (az olyan kérdésekre, ami nem igényel sok technikai hozzáértést, még hamarabb is válaszolnak mint 4-5 óra)

Amúgy a több weboldal tárolása alatt mit értesz? Van viszonteladói rendszer is ha üzletet indítasz

2015. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!