Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Reális ez az ár egy wordpress...

Reális ez az ár egy wordpress oldalért?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag egyszerű weboldalt akarok, elegáns letisztult kinézet, az oldalon szöveg meg videó, hogy miért engem válasszanak, pár referencia kép a termékről, hírlevél feliratkozás, ajánlatkérő felület, GYIK, kapcsolat ÁSZF tehát ilyen alap dolgok.

Megkerestem egy céget, és ők 60-ért akarják megcsinálni, viszont mint kiderült wordpressel csinálnák, azt mondta a csávó, hogy az egyedi fejlesztést 1 millió környékén kezdik.

Nekem ez sántít, plusz egyszerűbb weboldalakt én is készítettem már wordpressel, nem volt olyan nagy kunszt, tényleg ilyen drága az egyedi, és kb ezért az árkategóriáért csak azt fogom kapni, hogy egy wp templatere rápakol dolgokat?



2015. máj. 12. 16:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ha ők csinálják a designt, akkor hatvan az semmi, de ha megfognak egy sablont, beletúrnak kb két óra melóval, aztán odaadják az már más kérdés.
2015. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
nem csinálnak dizájnt... és amúgy 90-et kérnek, csak engem szegről végről ismer a tag..
2015. máj. 12. 16:34
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
És mennyire kell módosítsák a templatet? Mennyire szólsz bele a designba, meg hogy milyen template legyen?
2015. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Ha modositott/egyedi a design, akkor kb stimmel az ar.
2015. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
39%
Wordpresst én akkor sem használnék, ha fizetnének érte, nem hogy még én fizessek... Szerintem pedig ennyi melóért brutális lehúzás, pláne hogy csak egy cms-t kapcsolnak be. Az egyedi fejlesztés árával azért részben egyet értek, de érződik abban is a lehúzás szaga!...
2015. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha módosítgatni kell a dizájnt, akkor belefér a 60.

de ha csak copy - past akkor magad is megcsinálhatod, és semmibe nem fáj.

2015. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Drone007 ***** válasza:
47%

Egy wordpress alapú oldalért drága a 60e, még akkor is, ha egyedi a template.


Egyedi oldalért a millió meg k...a sok. Annyiból egy jó webshopot (vagy két egyszerűbbet) is ki lehet hozni.

Egyedi tervezésű dinamikus oldalként 120-150 ezer Forintból megoldható. Wordpress alapú oldal egyedi template tervezési díja kb $40-$50 egy minimális feltöltési díjjal együtt max 30e Ft.

(+ÁFA)

2015. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
19%
Szar tartalom kezelő nélkül megcsinálom neked 60 körül, attól függ mi kell bele, adok árajánlatot ha kell. Egy full dinamikus honlap kerülhet milliókba.
2015. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
48%

@Drone007: Kicsit alallosz arban, hidd el, ez realis.

Nekem most egy oldalert 800k-t ajanlottak, hogy csinaljam meg (ugyviteli rendszer, jogosultsag kezelessel stb...).

Nem vallaltam el, mert ennyit nekem nem er meg 2 havi munka, masik ceg is 1.5 milla alatt nem vallalta.


A JO fejlesztok dragak.

Egy komolyabb egyedi fejlesztes 600k-tol indul, amit 120 korul csinalnak, dinamikus oldalt abban kb egy vendegkonyv ha van ott ki is merult az osszeg.

Csak a statikus html-ek keszitese es a grafikai tervek elvisznek 80 korul manapsag.


Ismetlem, ha hozzaerto csinalja, a zugfejleszto pistikek elvallanak barmit ennyiert, de az olyan is lesz... Legutobb egy (akciosan) 500k-bol keszitett webshopot rohogve tortem fel, a jelszavak base64-be "titkositva" voltak es hemzsegett az oldal az SQL injectiontol es XSS-tol. (A kod maga meg undorito volt, az OOP-t meg hirbol sem ismertek.)



A Worpdressnek es kesz CMS-eknek is van letjogosultsaga, sokan csak gyorsan akarnak valamit, kisebb forgalomra, hogy fent legyenek a neten, de egy statikus valami mar keves nekik.

Na az ILYEN igenyekre tokeletesen eleg egy wordpress. Ha kell lehet ahoz is egyedi modulokat es temakat csinalni.

Itthon a vallalkozasok 80-90%-anak BOVEN megfelel ennyi.

Nem kell egyuval verebre loni, ha csak egy bemutatkozo oldal kell, par extraval, mondjuk kommentelesi lehetoseggel, uzenofallal akarmivel, akkor nem kell agyuval verebre loni es nekiallni egy, akar tobb honapos fejlesztesnek. (Komolyabb oldalaknal, csak a tervezes eltarthat par hetig.)

2015. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

"A JO fejlesztok dragak."


És akármilyen egyszerű megcsinálni egy Wordpress oldalt, órabér alapján számolják ki az árajánlatot. Azaz ha a tartalomkezelő kolléga szenved vele 10 órát, amíg összelegózza a kért modulokat, annak is komoly díja van + ÁFA, amit ki fog veled fizettetni a webfejlesztő cég. És persze ők mindenre dupla árat mondanak (van tapasztalatom mindkét oldalról).

2015. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!