Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogspoton szeretnék egy...

Blogspoton szeretnék egy blogot készíteni, csak az a gond, hogy eddig 4 különböző nevet is próbáltam, de foglaltak voltak, egyiket sem szerkesztették meg. Valahogy ki lehetne kérni így az egyik url címet?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem még a törölt blogok nevét sem lehet újra beregisztrálni. A google ügyfél-elhárító helpdeskjének meg teljesen fölösleges írni ilyen ügyeben, mert nagy valószínűséggel még válaszolni se fognak. Próbáld meg átfogalmazni, vagy kiegészíteni a blogod nevét. Hidd el hogy gyorsabban fog menni mintha ilyesmivel vesződnél.
2015. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használd egész egyszerűen a blogginger.com-ot, én is náluk vagyok, nagy megelégedéssel :)
2015. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!