Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldal készítés?

Weboldal készítés?

Figyelt kérdés

Van már egy oldalam, de az az eoldalon. A kérdésem, hogy hogy tudok rendes weboldalt készíteni? Nem ilyen ingyenes-sablonos oldalon? Sajnos programozni nem tudok, de azt is szeretném valamikor megtanulni. Szóval, milyen megoldás jöhet szóba? Illetve mik a lépései? Jól tudom, hogy kell a neten tárhely is?

Előre is köszönöm, bunkók kíméljenek.



2015. júl. 11. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha programozni szeretnél megtanulni: [link] Ha viszont egyszerűbben raknál össze weboldalt, akkor Wordpress.
2015. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából azért szeretnék egy "rendes" weboldalt, hogy tudjam használni a Google AdSense-t. Sajnos az eoldallal nem megy, és az 5mp.eu-val sem.... szóval azis elég lenne, ha valamelyik ilyen ingyenessel működne.
2015. júl. 11. 12:59
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor már megkerdezem: wordpressel hogy és mit? Utána néztem, de már itt elakadtam, mert annyi oldala van :D
2015. júl. 11. 13:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Tanuld meg használni a google keresőt!
2015. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, ilyen egy tipikus magyar. Segítség helyett csak a másik alazasa, lehuzasa, hulyezese megy. Mert ettol erezzuk jol magunkat ugye? Ha a masikat banthatjuk. Nem attol hogy segitunk neki, neeem. Miért is segitenenk neki? A vegen meg jol ereznem magam, hogy atadtam a tudasom...
2015. júl. 11. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de teljesen normális hangnemben megmondtam hogy mit kell csinálnod ahhoz hogy megtanulj weboldalt programozni, igaz az angolt kihagytam. Ha nem találod hasznosnak akkor nyomj egy pirosat, mert les...om, de azért jegyezd meg a tanácsom, bár azt is lesz...om.
2015. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nézd meg az ehhez kapcsolódó 1000 kérdést, ez a válasz ott lesz mindenhol az első 3-ban, közel 100%-os hasznossági mutatóval.
2015. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ha akarod én csinálok Neked egy kezdetleges!, egyszerű! weboldalt. 2 hónapja kezdtem programozni. Tárhelyet, domaint vagy te állod, vagy ingyenesre fel rakom Neked.

Ingyen megcsinálom, de utána nem biztos, hogy rá fogok érni fejlesztgetni, javítgatni.


Ír PÜ-t.

2015. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább te vagy tipikus magyar, aki nulla tudással, akar pénzhez jutni. Le kell hogy törjelek: 99.9%, hogy ebből nem fogsz meggazdagodni.
2015. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!