Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » TryFruit IT Academy-ről, van...

TryFruit IT Academy-ről, van valakinek tapasztalata, véleménye?

Figyelt kérdés

[link]

Tetszik a dolog, de nem találok róla semmi infót ezen kívül


2016. febr. 6. 09:13
 1/10 A kérdező kommentje:
ennél is inkább az online képzés érdekelne
2016. febr. 6. 09:17
 2/10 Argloss ***** válasza:
55%

A weboldaluk alapján én biztosan messzire elkerülném őket. Wordpress oldal, ingyenes sablonnal, saját domain nélkül. Semmi referencia és mivel annyira nagyon igényesek ez a főoldal:

[link]

Ezt meg csak a poén kedvéért:

[link]


Ne. Komolyan ne.

2016. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

"saját domain nélkül"

A tryfruit.com domain magyar tulajdonban van:

[link]

és mivel az oldal nevében szerepel a tryFruit, gyaníthatólag ez egy a szolgáltatások közül.


"Wordpress oldal,"

Ez nem akkora gond, rengetegen használják ezt a CMS-t - de némi statikus tartalomért tényleg ágyúval a verébre lövés esete.


Viszont ami tényleg gáz:

- semmi óraterv

- semmi referencia

- semmi az oktatókról

- semmi a cégről, aki szervezi a képzést (OM-azonosító? Felnőttképzési nyilvántartási szám?)

- az ürlapok Google Docs-ban készültek (és ők webfejlesztést oktatnak?)

2016. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
13%

Köszi az érdeklődést, én a tryFruit Kóder Akadémián dolgozom.


- Tettem ki bővebb infót a honlapra, ami remélem válaszol a kérdéseidre.

- Ha dobsz egy emailt az ügyfélszolgálatunknak, szívesen összekapcsollak olyanokkal, akik már nálunk tanulnak egy ideje, tőlük is tudsz kérdezni.

2016. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Van ingyenes kipróbálási lehetőség - még nem mentem végig az anyagon, nem tudom, milyen minőségű, de ez a lehetőség rokonszenves...
2016. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
48%

Érdekes az árszabásuk... amikor rátaláltam az oldalra 2500 volt havonta ez volt kb nyár elején. Másnap jelentkezni akartam nézem 5000/hó hirtelen. Na mondom sebaj, de inkább nyár végén kezdeném el úgy is szabadság, miegyéb. Ma ránézek az oldalukra és ugyan az a csomag ma már 9850/hó.


Ezt természetesen megtehetik azt csinálnak amit akarnak, de, hogy nagyon nem teszi őket szimpatikussá az is biztos, pedig az elképzelés és maga a tanfolyam is az ingyenes leckék alapján egész jó lenne.

2016. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van valaki aki aki tanult már náluk programozást?
2016. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

Én elkezdtem náluk egy ingyenes bevezetőtanfolyamot, de a fizetős részig már nem fogok eljutni, mert úgy néz ki, hogy az egyik oldal, amin regisztrálni kell megfertőzi valamivel a számítógépeket, ami blokkolja az internetkapcsolatot. Persze nem akarok vádaskodni, de ez a probléma azóta fordul elő a gépeken, amióta felléptem arra az oldalra.

Emellett az oktatás minősége is hagy némi kívánnivalót maga után.

2016. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
8-as vagyok megint, a fertőzésről írtakat visszavonom, a router okozta a kapcsolódási problémákat, csak nem vettem észre, mert valamiért akkor is világít rajta a net lámpa, ha nincs internet. Vagy a router fog elromlani, vagy a szolgáltató szórakozik, de akárhogy is, elnézést a vádaskodásért.
2016. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Én mindenkit lebeszélnék erről az "iskoláról". Tapasztalatból mondom.
2016. okt. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!