Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Olyan weblapszerkesztő gurut...

Olyan weblapszerkesztő gurut keresnék aki ért az alábbi dolgokhoz. Tudtok ilyen illetőt mondani?

Figyelt kérdés

Egy blogot nyitottam, de vannak pár apróbb dolgok amikez én már nem értek, és csak html-ben vagy css-ben lehet megcsinálni. Tényleg csak apró dolgokra kell gondolni, ilyen pl, hogy a betűstílus átállítás, igazítás, képigazítás. Valaki tud nekem ilyen szakit ajánlani? (és ráadásul nem kell neki egy vagyont kipengetnem?)

Kezdő vagyok!



2016. febr. 25. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd végig az itteni kérdéseket, használd a Google-t, tanulj CSS/HTML-t, használd a blogszolgáltató súgóját, ha van. Ha semmi nem megy, szedd össze a kérdéseket pontosan, és kérdezd meg (ha nem akarod nyilvános, akkor privátban). Legalább azt kéne tudni, milyen blog.
2016. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

HTML + CSS nem egy bonyolult dolog legyen 2 hétvége + egy délután amíg mind kettőt megtanulod alapszinten :) és akkor még egy elég laza tanulás :)


persze megteheted azt is, hogy felkérsz erre valakit egy bizonyos összegért, lehet jobban megéri neked, ezt te tudod :)


ha leírod privátban, hogy pontosan melyik oldalról van szó és egy listát, hogy milyen feladatok vannak talán tudok rá embert ajánlani :)


23F

2016. febr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!