Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress weblapkészítésnél...

Reg84 kérdése:

Wordpress weblapkészítésnél felmerült kérdésekben segítene valaki?

Figyelt kérdés
Jelenleg az blogoldalam főoldala az utolsó 3 bejegyzés és szeretnék egy olyan sablont ahol statikus főoldal lenne a blog pedig átkerülne egy aloldalnak. Lehetséges ezt megcsinálni vagy ha beállítom az összes eddigi linkem(bejegyzések linkjei, aloldalak linkjei...) megszűnik amit már a google feltérképezett?

2016. márc. 2. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, a discourage search engines... pipát semmiképp se kapcsold be.
2016. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ Citromost.


Nekem már 1 éve üzemel a honlap és ugye már van egy csomó cikk az oldalon + a google is feltérképezte meg site map-pet is küldtem. A kérdés az hogy ha átállítom static pagere a kezdőoldalt akkor nem veszti el a linkeket? Mert pl a bejegyzések egy Blog aloldal alá kerülnek és akkor szerintem megváltozik a helye. Vagy rosszul gondolom?

2016. márc. 2. 16:44
 4/5 Argloss ***** válasza:
Nem változnak meg a linkek, ha nem állítod át közvetlen linkek (permalinks) résznél a dolgokat, egyszerűen csak egy másik oldalon fogja kilistázni a bejegyzéseket.
2016. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infót!
2016. márc. 3. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!