Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A tarhelyadmin.com-ra hogyan...

A tarhelyadmin.com-ra hogyan lehet feltölteni ASP. NET projektet?

Figyelt kérdés
Maga a feltöltés sikerült visual studio-ból, de amikor rámegyek a címre, annyit ír ki, hogy nincs jogosultságom az oldal megtekintéséhez. Hogyan lehet elindítani?

#weblap #MVC #tarhelyadmin.com
2016. aug. 22. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ahhoz kimondottan ASP futtatási környezetet támogató Windows szerveren futó webtárhely szolgáltatónál tudod megoldani.
2016. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
pl. [link]
2016. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy tarhely.eu -nál: [link]
2016. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Akkor ezt elk*rtam. :)
2016. aug. 22. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Nem kúrtad el!

Megoldást találtam mindenki bajára!


Nyersen a .apsx fileokat meg a scripteket nem töltheted fel.


DE!! Ha a weblapod designja már kész van és 95%-ban a weblap csak kisebb módosításokat ejtesz meg akkor megvan a megoldása a problémának!


*Ha elindítód a böngészőben az írt weblapot a kis zöld play gombbal akkor ugye bedobja a weblapodat és akkor rendesen működik.


*Na ha nyomsz egy jobb clicket a weblap egy üres területére megjelenik (Google Chrome esetében biztosan) egy kis lenyíló "fül" ott a Mentés másként lehetőséget választod és a mentésnél a file tipúsánál a "weboldal --- teljes" lehetőséget választod és elnevezed annak ami a file/weboldal neve legyen pl.: default.html, index.html, login.html ....stb.


Ha lementetted egy olyan nevű filet és mappát kapsz amilyet választottál.


Ha ezt megcsináltad a weblapodat sikeresen asp.net-ből html-be konvertáltad amit már bármilyen webtárhelyen működtethetsz (000webhost.com-ot javaslom én is a felhasználójuk (free) vagyok és megelégedett vagyok).


Miután fenn van a html file azon képes vagy módosításokat végrehajtani a Visual Basic-ből is! (File>Open>Website>FTP>Kitöltöd és kapcsolódik)

Ha sikerült kapcsolódni a vb-ből az ftp szerverre akkor a feltöltött fileon kis módosításokat kell végezni (megadni az url címet ahol van feltöltve stb. ezt már gondolom érted)


Csak annyi, hogy ha az általad írt oldal több oldalból áll pl: van egy főoldal és onnan mehetsz még másik általad írt weboldalra tovább, akkor a *-al jelölt folyamatot annyiszor kell megismételni amennyi weblapod van


Remélem tudtam segíteni bocsi, hogy hosszú, de muszáj volt érthetően leírni és nem összehányni az egészet.


Ha esetleges problémák továbbra is fenn állnak amit végképpen nem tudsz megoldani abban az esetben írjál egy üzenetet.

2016. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5: ha ez nem egy statikus lap akkor az általad hosszan ecs

cseteltél megoldás használhatatlan, mivel a szerveroldali ASP scriptek nem fognak jönni, csak a külső megjelenést mented le.

2016. aug. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha (ahogy fenn is írtam) a fájl típusánál a Weboldal --- teljes lehetőséget választod akkor egy külön mappá lementi a scripteket is (nekem lementette biztosan) és én is asp.net-ben írtam meg az eredetit, de ugyan úgy működik html-ben is!
2016. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ASP egy szerver oldali nyelv mint a PHP is.

Amit általad javasolt módon letud menteni az megjelenő felület.

Ott max JS (JavaScript) -t tudja úgy lementeni, hogy az működjön.

De ha van egy ASP szintű belépő rendszer ami esetleg még adatbázisból is dolgozik,

az nem fog működin, meg jelenik pl. a login.html, de az ASP ami a login műveletet ellenőrizne az nem fog menni.

2016. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én amire használom az weblapomat arra az én módszerem megfelel aki meg komolyabb weblapot akar írni az nem asp.net-ben fogja megírni.
2016. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!