Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Üdv nemrég csináltam 1 torrent...

Üdv nemrég csináltam 1 torrent oldalt? Többi Lent

Figyelt kérdés
és leis állítottam mivel a hosting rámírt hogy a saját érdekembe jobb ha leszedem mivel a hatóság rámálhat de hiába mondtam neki hogy senki más nem tud feltölteni csak én és csakis olyan fájlokat akartam feltenni mint android alkalmazások gépes programok játékok ezt hogy oldhatnám meg hogy futtathassam? mivel nem szeretnék ebből bajt de bírom a torrent működését és már nem is használok semmilyen fájlmegosztót csak torrentet de hogy ezt üzemeltethessem kihez forduljak ?

2016. aug. 26. 02:21
 1/10 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Tölts fel ingyenes/legális tartalmat, abba senki nem köthet bele.
2016. aug. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól mondja, csak legális tartalmakkal tudsz dolgozni, azokba nem köthet bele a hatóság sem. Így viszont felesleges lenne az oldal, mert az ilyen tartalmakat ezer másik helyről is le lehet tölteni. Torrentezéssel ne nagyon próbálkozz, nagyon könnyen le tudnak nyomozni, és nagy bajba is kerülhetsz.
2016. aug. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ezek pont azok a dolgok amire harapnak. Filmek, zenék, sorozatok törvényileg legálisan tölthetők, de a programok nem
2016. aug. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 P.O.C. ***** válasza:

Jobb, ha a profikra bízod a torrent oldalak üzemeltetését, akik ismerik a csínyját-bínyját annak, hogy névtelek maradjanak, és eközben az oldalaikat se töröljék le minden héten.


Warez cuccal akár komoly perekre is számíthatsz, aminek a végkimenetele komoly pénzbírság vagy böri.


A legális tartalmaknak meg azért nincs értelme, mert erre a célra nem kínlódnak az emberek a torrent -el, hanem hagyományos módon töltik le.

Egyébként még a legális tartalmakkal is megszívhatod.

2016. aug. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"csakis olyan fájlokat akartam feltenni mint android alkalmazások gépes programok játékok"

Ezeknek is pont úgy vannak jogtulajdonosaik mint a filmeknek...


És Torrent esetén saját szerver kell,

egy tárhely szolgáltatót nagyon letud terhelni.


A jogi részről annyi, hogy nem véletlen vannak jogilag semleges/szürke zónában a torrentet futtató szerverek.

Pl. Német/Francia országban meg se próbáld elhelyezni! :-D

2016. aug. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Állj be feltöltőnek más trackerhez, ha ennyire meg akarsz osztani dolgokat.
2016. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hát szerintem akkor ebből se lesz semmi sajna de télleg csak olyan dolgokat akartam feltenni mint pl csinálok 1 játékszervert és ahoz 1 klienst és azt felrakni vagy példáúl feltenném az egész origo szoftverbázis tartalmát
2016. aug. 26. 13:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezeknek semmi értelme. Amit ingyen el lehet érni a neten más tematikus vagy gyűjtőoldalról azt onnan a szerverekről gyorsan le tudják tölteni. Tök felesleges ezért trackert fenntartani, meg seedert szerezni és várni hogy valakitől megszerezd.

Egy normális tracker eleve tiltja az ilyen tartalmat, mert a torrentezés egyik lényege hogy ingyen szerezz meg fizetős dolgokat. A torrentoldalak 99%-a ebből "él".

2016. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne fordulj senkihez.. bérelj havi 10rugóért dedikált szervert! Azt futtatsz ott amit akarsz.. (amig a hatóságok nem találnak nállad illegális tartalmat...) ja és ígyis zárt legyen.. csak min. regisztrációval lehessen beszagolni!

Persze nyílván egy dedikált szerver elindításához is érteni kell... ha ezek nem mennek addig hagyd a torrentet.. meg a többi egyéb hasonlót is..

2016. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A Rendszerek beüzemelését értem és értek jó pár dologhoz is de hát nem értem hogy ebbe is minek kell bele kötni a navnak meg az ilyeneknek amúgy van csehországba egy vps em de nem fogom beüzemelni az oldalt! nincs értelme hogy ezért basztassanak
2016. szept. 4. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!