Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyit lehet keresni weblapké...

Mennyit lehet keresni weblapkészítéssel?

Figyelt kérdés
Infó szakra járok középsuliban, most kezdtem HTML-t tanulni. Mennyi idő alatt lehet elkészíteni egy normál weboldalt HTML programozással (nem weboldal készítővel) olyannak, aki már tud, és mennyibe kerül egy ilyen weboldal? Megéri foglalkozni vele?

2016. szept. 18. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a HTML nudli.

Frontend -re minimum kell még CSS(3) JS (+jQuery), grafikai részekhez jó grafikus érzék...

De Ott a szerver oldali rész is, amivel nem árt tisztába lenne, legalább alapjaiban ha csak frontentdre mész.

De ha "jól" akarsz keresni, akkor nem ért ha abban is profi vagy...

Tömören, rengeteget kell tanulni, és tudni egy most kezdő fejlesztőnek, hogy egyáltalán megtudjon élni belőle.

A Frissen végzők +90% -a életképtelen, a szakmában.


De ha van kitartásod, és megtanulsz mindent ami csak kellhet, és van művészi és üzleti érzéked is, akár fél milliót is össze hozhatsz egyéniben.

Ha cégnek dolgozól, akkor a cégnek termeled a hasznot.

(Bár a kezdők inkább csak a veszteséget...)

2016. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért nem annyira egyszerű, hogy csak a cégnek termeled a hasznot. Én mondjuk baromira utálnék meló után kajtatni, és igen, simán megéri nekem hogy másnak hozom a hasznot ha csak azzal kell foglalkoznom amit szeretek, és nem a sok idióta ügyféllel.
2016. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Ide haza tényleg rengeteg idóta ügyfél van. :-(

Amint elkezd alkudozni, elküldöm messzire...

Nem pazarlóm az idegsejtem rájuk.

Többnyire nyugatra dolgozom, 3~4× többet hoz mint ide haza lehetne optimális esetben.

És jóval együtt működőbb nincs szarrágás, apróságokon...

pl. hazai ügyfeleknél gyakori volt, hogy a legvégén apróságokat akarnak még, és persze férjen bele a felére lealkudott árba, de ha nemet mondasz akkor hajthatod a pénzed...

Na'h ilyen nincs, ha valamit akar még, mondom hogy +100€ és van hogy akár előre kifizeti.

2016. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: Hol tudsz külföldi webfejlesztő melót szerezni? Én akármilyen fronton néztem, webfejlesztésben a sok szaré'-húgyé' dolgozó indiai miatt nem lehet megkapni egy melót sem.


Kérdező: A HTML az csak a jéghegy csúcsa. Az az alapok alapja. Jól lehet keresni a weblapkészítéssel, de rád még nagyon-nagyon sok tanulás vár, ha ezt komolyan gondolod. HTML, CSS3, Javascript, jQuery (vagy AngularJS), aztán ha full-stack akarsz lenni, akkor valami szerveroldali nyelv (PHP, ASP.NET, Ruby, Perl, stb), értened kell az adatbázisokhoz (SQL nyelv), ma már muszáj valamilyen keretrendszer ill. CMS ismerete és nem árt, ha Photoshophoz vagy Gimp-hez is értesz.


Egy szóval: rendkívül összetett és szerte ágazó tudást igényel a webfejlesztés, de érdekes munka és jól lehet vele keresni, ha a megfelelő (nem filléreskedő, nem sz*rrágó) ügyfeleknek dolgozol.

2016. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Ezeket az online meghirdetett FreeLancer -es dolgokat el kell felejteni.

Abból nincs pénz, ahogy írtad Indiaiak egy Hambiért is megcsinálnák.

(Azt lesz amilyen lesz...)

Szerencsére Nyugatra is vannak kisebb-nagyobb cégek, szállodák, éttermek, akinek bizony ráfér a felújítás.

Kiküldök 1000 ilyen vállalkozásnak levelet, 10 érdeklődés össze is jön, és 2~3 üzlet is.

Illetve van mikor már a konkurencia keres meg, mert látta milyen jót csináltam, és ő is szeretne ilyent, jobbat. :-)

Szóval pont úgy, ahogy ide haza is lehetne, csak ott könnyebben ki lehet alkudni akár 1000 € -os árat is.

Ide haza meg 100 € -s árból is alkudnának.

2016. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csupán HTML programozással éhen halsz.
2016. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!