Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » HTML-be hogy tudom felhasználn...

HTML-be hogy tudom felhasználni más oldal kódját?

Figyelt kérdés

Itt egy oldal, ami tud nekem deriválni:

[link]

Jobb oldalt azt írja, hogy másoljam be azt a kódot a weblapomba, és működni fog.

Be is másoltam, de nem tudom milyen kódokkal tudok deriváltatni egy kifejezést.

Pl. azt szeretném, hogy határozza meg nekem az x^3-nek a 3. deriváltját és térjen vele vissza. Lehetséges ez?



2016. szept. 30. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 mező van a widgeten, az első hogy hányszoros deriváltat keresel, a másodika deriválandó kifejezés.. mi a kérdés?
2016. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy a saját weblapomba ezt hogy teszem bele.
2016. szept. 30. 13:56
 3/11 CspCsj ***** válasza:
Jobbra az EMBED résznél a szövegmezőből átmásolod a kódot az oldalad forrásába.
2016. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Oké, de ez még nem jelenít meg semmit.

Hogy adom meg neki a deriválási szint számát és magát a függvényt, és hogy kapom meg az eredményt?

2016. szept. 30. 16:43
 5/11 CspCsj ***** válasza:

Próbaképpen beszúrtam azt az egy sort és működik:

[link]

2016. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. okt. 1. 10:43
 7/11 A kérdező kommentje:

Még se jó.

Beírtam a te oldalad forráskódját az én html-be így:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Frameset//EN" " [link]

<html>

<head>

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=ISO-8859-2">


<title>Ez meg az</title>

<script language="javascript" type="text/javascript">

if (self.parent.frames.length != 0)

self.parent.location=document.location;

</script>

<script src=" [link] type="text/javascript"></script>

</head>

<frameset rows="114,0,*" border="0" frameborder="0" framespacing="0">

<frame name="advertframe" src=" [link] marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" frameborder="0" noresize>

<frame src=" [link] marginheight="0" marginwidth="0" noresize name="audit" scrolling="no">

<frame name="uwframe" src="index.html" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="auto" frameborder="0" noresize>

</frameset>

</html>


De azt írja, hogy: A fájl nem található

Előfordulhat, hogy át lett helyezve, vagy törölve lett.

Miért?

2016. okt. 1. 15:53
 8/11 CspCsj ***** válasza:

Csak a Woframalpha egy sorát szúrtam be (ezt nem tudom hogyan fogja megjeleníteni a gyakorikerdesek motorja):

<script type="text/javascript" id="WolframAlphaScript239960b9beb0a3e5097ab21c301bee18" src="//www.wolframalpha.com/widget/widget.jsp?id=239960b9beb0a3e5097ab21c301bee18"></script>


Amit te másoltál be a legutóbbi hozzászólásban az nem jó, mivel az UltraWeb (uw.hu) kereteket (frame) használ és te az alap oldal keretekre vonatkozó kódját másoltad be.

Csak a Wolframalpha egy sorát másold... vagy tudsz építeni egyéni widget-et is, de ahogy láttam ahhoz be kell lépni, vagyis regisztrálni kell az Wolframapha oldalra.

2016. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Oké. Bemásoltam a

<script type="text/javascript" id="WolframAlphaScript239960b9beb0a3e5097ab21c301bee18" src="//www.wolframalpha.com/widget/widget.jsp?id=239960b9beb

0a3e5097ab21c301bee18"></script>

kódot.

De még mindig teljesen üres az oldalam. Nem jelenít meg semmit. Kérlek, segítsetek.

2016. okt. 2. 07:33
 10/11 CspCsj ***** válasza:

A gépeden egy szimpla HTML fájlba másolod, és egy böngészőben nyitod meg?

Úgy nekem sem működik - biztos szerveroldali kód is van, ami helyben nem fut le.

Tedd fel inkább valamelyik ingyenes webtárhelyre. (vagy akár a WAMP-ot is telepítheted)

2016. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!