Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem tudom megnyitni az...

Miért nem tudom megnyitni az Anime Fanfiction Stylet?

Figyelt kérdés
Ti se tudjátok? :'c
2016. okt. 13. 07:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
wat??
2016. okt. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert szerencsétlen balfék vagy...


Szerinted ennyi (azaz NULLA) infó alapján bárki fog tudni segíteni?!

2016. okt. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azért, de gondolom valaki informált, és leírja hogy miért nem sikerül. Se telefonról, se számítógépröl. Minek kell ehez infó? Azért tettem fel a kérdést, mert nem tudom rá a választ.
2016. okt. 13. 10:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Talán illene leírni, hogy

- Mi ennek a valaminek a címe

- Mi a hibaüzenet

- Másnál is előfordul-e


Tanulj meg kérdést feltenni, mert ha nem adsz elég infót, nem fogsz értelmes válaszokat kapni.

2016. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az animések úgy is értik, meg a fanfic olvasók, azért nem fejtettem ki magam bövebben.
2016. okt. 13. 12:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól még más is tud segíteni, ha tudja, mi a hiba. Én is animés voltam, de fanfic-et nem olvastam. A nethez és a számítógépekhez viszont értek. De ha nem hát nem!
2016. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Viszont én pont hogy nem értek, úgyhovy nem tudom mi a hiba. Egyszerüen nem tölt be, csak tölti, és tölti, azt nem tudom miétt...
2016. okt. 13. 13:36
 8/11 anonim ***** válasza:

MySQL hibát ír ki


"MySQL-hiba.

Hiba: nem tudtam csatlakozni az adatbázishoz!"


A szerver oldalon lehet náluk gond.

2016. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és kérdező, ilyen kérdésnél legalább tedd be a linket, amire gondolsz, ha nem a szórakozás témakörbe írod, ahol az animések vannak. A számítástechnika kategóriában nem várhatod el, hogy kapásból tudják, vagy hogy pont erre jkár egy animés, aki tudja is, miről beszélsz, meg ért is hozzá. (Előző voltam.)
2016. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, igazad van. Bocsánat, és köszönöm :)
2016. okt. 14. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!