Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ismertek jó ingyenes tárhely...

Ismertek jó ingyenes tárhely szolgáltatót, avagy miért ilyen kicsinyes a Hostinger?

Figyelt kérdés

Az alábbival találkoztam mai napon. Hozzáteszem, előzetesen külön figyelmeztetést a szabályszegésekről nem kaptam... Még módom sincs lementeni a weboldal adatbázisát, stb mivel nem enged a felületre. Bár gondolom ingyenesen nem is nagyon ugrálhatok, reklamálhatok..

[link]



2017. jan. 4. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit csinál a weblap de épp hogy volt forgalma.

Ma meg annyit forgalmazott hirtelenjében amit amúgy 1 nap alatt...

De még ez is nudli ahhoz hogy 70% -ot produkáljon.

Valószínűbb, hogy valaki talált valami hibát rajta és nem épp úgy használta a tárhelyed ahogy azt szabadna...

2017. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Donald J. Trump ***** válasza:

Mert egyébként milyen tartalmat raktál az oldaladra, hogy egy szervergép processzort 70%-ig sikerült terhelned?

Szerintem minden nagyobb szolgáltatónál vannak ilyen limitek, DDoS ellen egyszerűen muszáj. Legfeljebb nem véglegesen, csak pár órára tiltják le az oldal elérhetőségét.

2017. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2017. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ó, igen, látom csak egyik helyen sikerült kitakarnom a weboldal címét :D Na mindegy, úgyse titkolni akartam, csak nem akartam hogy még jobban kitoljon velem valamelyik Hostinger-es.. Bár remélem nem fog, írtam nekik egy szép hosszú levelet. Nos, egy ideig kísérleteztem a Youtube API-val információt kinyerni a videókból, és ezáltal minden videó lejátszása után befrissült az oldal :$ Gondolom nem volt a legbölcsebb ötlet.. Mai nappal le is szedtem róla, ez után 3-4 órával jött a tiltás.
2017. jan. 4. 20:27
 5/9 anonim válasza:

Szia kérdező. A hostinger egy kalap szar. Régebben próbáltam én is de nem jött be. Ha értessz a linuxhoz, akkor készíts házilag egy virtuális szervert, ott telepítsd a webszervert a mysqlt és a phpmyadmint.

Sokkal jobban jársz mivel beállíthatsz mindent az oldaladon. Ha ez sem tetszik, akkor az ininet.hu -t használtam sokáig azzal sose volt gondom:)

2017. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippet :D Egyenlőre sikerült kifognom egy rendes ügyintézőt aki 1 órán belül visszaállította az oldalamat.. Most már minden megvan a gépemen is szóval ha még egyszer letiltanak lehet váltok :D
2017. jan. 5. 12:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért ingyen? Van az atspace-nél 1GB ingyenes korlátlan adatforgalommal, de a legolcsóbb KORLÁTLAN hellyel pedig 0,17€ cent... Ennyit sem akarsz rászánni?

17 cent után Filezillát nem 2 hanem 10 egyidejű feltöltést nyomathatsz :)

2017. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: Nincs olyan hogy korlátlan.

Mindig van korlát max nem mindig lehet elérni a korlátot.

Általad említetnek nem nyálaztam át a felhasználási feltételeit,

de amit használok ismerek, ott mindegyiknek a korlátlan, az normál határon belül az.

pl. adatforgalmi limit elméletileg nincs, de ha folyamatosan 100+ Mbps -el pörög azét felfigyelnek.

2017. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hostinger a legócskább freehosting, Wordpress-t futtatni rajta felejtős, direkt kis CPU erőt kapsz, mindig kiírja hogy elérted a limitet és VEDD MEG A PRÉMIUM cuccosukat...

Rengeteg ingyenes tárhely van ahol 7 WP oldalt is futtatok egyszerre, CPU erő pedig közép EU-ban gyorsabb mint a fizetettek. Most 700GB-nél tartok és nem érdekli őket...

Ha érdekel, PM-

2017. okt. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!