Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok a blogom főoldalá...

Hogyan tudok a blogom főoldalára bejegyzést rögzíteni?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen sikerült rögzíteni a bejegyzést amit akartam, csak az a baj, hogy nem csak a főoldalon, hanem minden oldalamon megjelenik, amit viszont nem szeretnék. Van rá megoldás, hogy csak a főoldalra rögzítsek egy bejegyzést? Css kód vagy valami beállítás a blogon belül amit nem találtam meg?

Blogspotot használok.

Trollok kíméljenek, rendes válaszokra várok.



2017. febr. 27. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Blogger conditional tag kell neked. Feltételezem, kiemelt bejegyzésként sikerült rögzítened a posztodat.

1. Biztonsági mentés készítése a sablonról. (Sablon, felső sarokban a gomb.) Ha valami nagyon elromlana...

2. Sablon -> HTML-kód szerkesztése

3. A felső sávon Ugrás a modulra menü lenyitása, keresd a FeaturedPost1 modult

4. Nyitogasd ki a nyilakat, keress egy ilyet:

<b:includable id='main'>

és a vége:

</b:includable>

(több záró tag is van, a legközelebbit, elvileg pár sor van csak a kettő között)

5. Cseréld le erre:

<b:includable id='main'>

<b:if cond='data:blog.url == data:blog.homepageUrl'>

<!-- Only display title if it's non-empty -->

<b:if cond='data:title != ""'>

<h2 class='title'><data:title/></h2>

</b:if>

<b:include name='content'/>


<b:include name='quickedit'/>

</b:if>

</b:includable>


(igen, teljes két sort szúrtam be az eredetibe)


Ezzel csak a főoldalon fognak megjelenni a kiemeléseid. Mármint azok, amik ebben a bizonyos kiemelésben vannak, mert ha beállítanál egy másikat, azok megint minden oldalon ott lesznek.

2017. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem bízom a magyarázatomban, tessék, képpel is:

[link]

(kékkel aláhúztam a modul nevét, pirossal a két kiegészítést, amire szükséged van)

2017. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, kipróbálom :)
2017. márc. 5. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!