Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » "Warning: session_start () :...

"Warning: session_start () : Cannot start session when headers already sent in"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csináltam egy űrlapot, kész a html és a php része. De ahogy formázom css-ben egy-egy formázás után a fenti hibaüzenetet dobja ki. Pl. ha az űrlap paddingjét megadom. (vagy box-sizing, border-collapse, stb.)


Korábban is csináltam űrlapot, de sosem jártam így.


Amúgy még elég zöldfülű vagyok a témában.


Köszi a segítséget!


2018. máj. 20. 18:26
 1/6 A kérdező kommentje:

Sőt, akkor is ezt írja ki, ha az űrlapba beteszek egy "select multiple"-t.


WTF?

2018. máj. 20. 18:31
 2/6 anonim ***** válasza:

session -t csak az előtt tudod elindítani, mielőtt bármit ki írtál volna a weblapra.

ha már a headert kiküldte, onnantól nem módosítható.

2018. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

A korábbi php fájloknál ez miért nem volt gond?

2018. máj. 20. 21:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve miért van az, hogy alapban nincs hibaüzenet, de ha a css-be beírok egy paddinget, akkor már rinyál?
2018. máj. 20. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a session_start előtt bármi kiírásra kerül akár egy sortörés vagy csak UTF8 BOM karakter, akkor már is nem tud munkamenetet indítani.

Mivel nem látjuk a kódod, fájlokat, nem tudjuk mit rontasz el.

2018. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. máj. 22. 08:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!