Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami hatékony kezelés...

Van valami hatékony kezelés narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok,de ennek ellenére elég narancsbőrös a lábam.Kellemetlen,mert ha úgy fekszek,van hogy látszik.Tudom sokan küzdenek vele.Egyébként nem is értem,mert csak ásványvizet iszok,talán az a baj,hogy nem mozgok?!Már néhány napja tornázgatok,masszírozgatom a lábam.Várhatok ebből valamit?Van valami házi praktikátok?
2010. júl. 12. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem azóta kezdett csökkenni kicsit, hogy elkezdtem sportolni (gyaloglás, meg itthoni torna). Torna előtt be szoktam kenni magam narancsbőr elleni krémmel, lehet az is kicsit használt.

A mozgás biztos, hogy jót tesz, emellett igyál sokat.:)

2010. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még ami nagyon jó a megemlítettek mellett, az a dörzsi szivacs, amivel fürdésnél jól átmasszírozod! És még amúgy a gyümölcs savak csodákra képesek, kend be egy szelet citrom levével. (Vágsz egy karikát, és azzal bekened a problémás testrészt!)
2010. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na,ezt kifogom próbálni a citrommal,hátha!:D

köszönöm a válaszokat eddig is

2010. júl. 12. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én cellulitmasszázzsal (narancsbőr elleni kezeléssel) is foglalkozom, és mondhatom neked, hogy ha nem mozogsz rendesen, akkor az isten se szedi le rólad a narancsbőrt. Igen, elsősorban ez a baj. A "néhány napj tornázgatok" az semmi, sem a néhány nap, sem a "gatok" nem ok rá, hogy máris eredményt várjál. Tehát először is tessék rendszeresen mozogni, itt a jó idő, főleg reggel és este, mikor nincs kánikula, menj ki futni, biciklizni, úszni, tornázzál tovább rendesen, hetente legalább 3-4 nap végezz valami sportot, és ezt csináld egy hónapon át, és közben igyál minden nap 2-3 litert (ebben a hőségben hármat!), ha ásványvizet iszol, akkor szénsavmentest, és utána térjünk vissza a kérdésre.
2010. júl. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sodo anticellulite. Nekem ez
2010. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!