Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 6%-os hidrogén-peroxiddal...

6%-os hidrogén-peroxiddal szőkítettem a hajam tövét. Viszont sárga lett. Korábban 9%-al volt attól szép fehér lett. Ha most a tövét Még egyszer szőkítem 9%-al leégethetem a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon látszik az eltérés. Hosszú hajam most fehér, de a töve sárga. Ha 9%-al szőkítem akkor szép fehér lesz. Csak félek 6 után újra szőkíteni 9-el.Meddig várják?

2019. aug. 10. 19:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy elég lenne újra most 6-al szőkíteni megint?
2019. aug. 10. 20:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkepp szakemberhez menj. Ha tul tomeny az oldat letorhet a hajad es ez nem jatek. Inkabb fizess rá kicsit de ne szedd le a full hajkoronad
2019. aug. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Magyarországi "szakember" (kettő is) tette tönkre korábban a hajam. Volt amelyik a tövét lilára csinálta, a másik hátul a fejtetőn leégette a hajam....És mindkettő "sztár" fodrász volt. Azt se tudják mi az a no yellow Toner.
2019. aug. 11. 04:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!