Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont ajánlotok?...

AnonymusAnonymus kérdése:

Milyen sampont ajánlotok? Milyen időközzel mossam meg? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az én hajam:

-Lapockáig érő

-Barna

-Egyenes

1 hét után már látszik, hogy zsíros és korpás!


2010. júl. 12. 20:10
 1/6 anonim válasza:

fiú vagyok, neutrogena-val nekem eltűnt, viszont a te hajadra az olyan 4 alkalom lenne..., shaumát meg minden nevesebbet használtam, de nem tüntette el...

kérdezd meg a fodrászod, vagy patikában érdeklődj!

2010. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pantene. pro-v.

legjobb.^^.

ilyen lila. érdemes megvenni a balzsamját is

és ha találsz vmi hasonló hajápolót akk azt is tedd rá. mellesleg jó illata van, nagyon puha tapintású lesz és 1 hét után max a zsirosodás fog látszani. :D

a korpa eltűnik!!:D

2010. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neutrogena T-gel korpásodás elleni tényleg jó. Nekem első használat után már eltűnt a korpa és ettől a sampontol nem zsírosodott nekem soha. Bár az ára kicsit drága (Drogériákban 1990Ft) de tényleg nagyon jó és hatékony!
2010. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Hasznosak voltak!! ;]
2010. júl. 12. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy állítólag a fejbőrnek az 5 naponta való mosás a legegészségesebb, de ha hetente mosod, az jó szerintem. Korpásodásra a Head&Shoulders és a Seborin (Schwarzkopf) jó.
2010. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :)))
2010. júl. 14. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!