Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A segítségetekre lenne szükség...

Lionel Messi Hero kérdése:

A segítségetekre lenne szükségem, használt valakinek valamilyen megoldás súlyosabb szőrtüszőgyulladásra?

Figyelt kérdés
1 éve kezdődött mimden, amikor is úgy gondoltam, legyantéztatom a lábam. Mert hajtott a kiváncsiság, milyen érzés lehet szőrtelenül. Rendkívül dús volt a testszőröm, és egy ismerősöm bíztatására végül is belementem, eléggé elleneztem. A gyantázás után 1 héttel már jelentkeztek a durva kiütések, az erős vöröses foltok. Es kaptam egy súlyos szőrtüszőgyulladást. Ez azért is alakult ki, mert rendkívül nagy mennyiségű szőrt téptek ki egyszerre. Bízom abban, hogyha segítséget kérek, lesz majd, aki már átélt hasonlót és tud segíteni. Nagyon nehezen bírom a látványát is, szinte az egész lábam kiütések borítják. Őszintén szólva már elvesztettem a hitet is annak kapcsán, hogy újra egészséges és kiütésmentes lehet a bőröm. Elesettnek érzem magam és gyengének, mert úgy látszik, az orvostudomány egyelőre nem tudott megoldást a bőröm helyrehozására. Nem akarom azt hinni, hogy gyógyíthatatlan. Bőrgyógyásznál már voltam a problémával, de a Differin kenőcs semmit sem használ. Segítsetek, főleg azok, akiknek már voltak ilyen problémáik, nektek milyen megoldások használtak a durvább, súlyosabb kiütések eltüntetése kapcsán?

2019. aug. 11. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetran kenőcsöt próbáld ki.
2019. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is hasonlóképp jártam, csak én epilálással, és csak a combom egy részén jelentek meg kiütések. Nekem pelenkakiütés elleni kenőcs segített, próbáld meg, hátha beválik
2019. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!