Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes szőke hajra...

Természetes szőke hajra milyen sampont használjak?

Figyelt kérdés
Ami nem sötétíti a színêt

2019. aug. 22. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hamvasító,nem engedi,hogy besárguljon a hajad és szép fényt ad neki:)
2019. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első:a természetes szőke haj nem sárgul, és nem változtat rajta a hamvasító sampon. Viszont szárít a legtöbb:/

Kérdező:a legtöbb sampon nem sötétíti a hajat:D max hajszínező sampon de gondolom nem olyat használsz. Viszont írnál még a hajadról? Zsíros/száraz vékony/vastagszálú dús/ritka egyenes/göndör stb...

És akkor tudok segíteni:)

2019. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,uhh akkor sajnálom,de én így hallottam☺️ De valószínűleg neked van igazad😊
2019. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Száraz inkább, eléggé dús, és göndör.
2019. aug. 23. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok: semmi gond első:)

Kérdező:akkor kb ugyanolyan a hajunk:D én kímélő, mentes sampont ajánlok, az nem szárít,ami göndör hajnál nagyon fontos. És a színét sem befolyásolja. Pl:én a babylove babasampont ajánlom vagy az inecto termékeket. De inkább a balzsamra, pakolásra fektess hangsúlyt. Ezekből milyet használsz?

2019. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!