Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fufru vagy nem fufru? Melyik...

Fufru vagy nem fufru? Melyik párt vagy?

Figyelt kérdés

Van fufrud ? És ha igen miért?

Nincs fufrud, miért nincs? Előny hátrány :)?


2010. júl. 13. 17:05
1 2
 1/17 anonim válasza:

nekem nincs :)

és azért nincs mert nem áljól (= xD

2010. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nincs frufrum, de szeretnék, csak eddig még nem szántam rá magam, hogy vágassak.:DD

Végülis így is jól érzem magam, ilyen melegben nem bírnám elviselni, hogy haj lógjon a homlokomba, jóó tudom, hogy fel is lehet csatolni. :D

2010. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem van frufrum, de oldalra van fésülve:) amúgy meg tépett a hajam, '3emeletes'
2010. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
régen volt:P de mivel hullámos a hajam, reggelente állandóan újra kellett szárítani...azóta megnövesztettem, a frufru se kell már.
2010. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát, nekem különös kapcsolatom van a frufruval :D Féloldalas van, de ilyen melegben nem szeretem, ezért félretűzöm. De télen pedig a párás idő miatt nem szeretem, mert soha sem úgy áll ahogy szeretném, ezért szintén félretűzöm :D Szóval hetente kb 1 alkalommal szoktam rendesen hordani.
2010. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Van fufrum.Mindig eltökélem hogy megnövesztem de aztán még se.Valahogy a fufru én vagyok^^ kifejezi az egyéniségem.Persze ilyen melegben én is feltűzöm
2010. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
nagyon tetszik, de én nem vágatnék..
2010. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen frufru-párti vagyok. volt egyenes is, de azt nem szerettem, mert van egy forgóm pont ott elöl és mindig hülyén állt, de most ferde frufrum van, viszonylag hosszú és imádom. csak hát persze ilyen melegben kínlódom vele :)
2010. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt frufrum, és olyan semmien volt az arcom. Nagy félelemmel, de vágattam magamnak fokozatos frufru, és így sokkal jobb :P

Pedig nagyon féltem tőle .

2010. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem van. hátránya h mivel gyorsan nő a hajam egy idő után a szemembe lóg és idegesít. nélküle viszont hülye fejem van :D
2010. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!