Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális ha ezért öngyilkosság...

Normális ha ezért öngyilkosság jár az eszemben?

Figyelt kérdés
Nincs már víz az arcomban, csont és fel milliméter ráncos ragyas bőr van, az én arcomnal ez katasztrófa. Mintha megnyuztak volna az elmúlt években, mintha nem aludtam volna, nem ittam volna 1 éve. Mindig kérdezik, hogy fáradt vagyok-e. Soha nem lesz senkim, szégyenlem a kinezetem, ugye smink se megoldás, mert nem vagyok nő... hiába kensz rá akármit nem számít. Nem baba bőrt akarok, csak normálisan, átlagosan kinezni, fiatalon... bőrgyogyaszok sem segítenek semmit... ja és pénzem sincs drága eljárásokra. Acne conglobata vagy mi a neve a betegségnek.
2019. szept. 18. 05:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%
normális
2019. szept. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ja az életem amúgy is egy rakás szar, csak ez a ráadás és genetikai, öröklött, csak nekik nem jött ilyen hamar és más arcszerkezetuk van, az enyembe nagyon kéne a viz...
2019. szept. 18. 06:40
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
kéne abba más is
2019. szept. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Vicces vagy, de megneznem te hogy elnel igy... mint egy lepras szar, senkinek nem láttam még ilyet a korosztalyomban, fogalmad nincs milyen szar. Amúgy leszarnam k__vara ha nem akadalyozna abban, hogy legyen valakim.
2019. szept. 18. 06:47
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadályoz az, Te akadályozod saját magad.
2019. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ki vagy te? Akadályoz mert elveszi az önbizalmam, meg kéne egy olyan nő akihez jól kéne kinezni...
2019. szept. 18. 09:34
 7/24 A kérdező kommentje:
Igazából miatta van a fejemben az öngyilkosság gondolata, krateres beesett, heges pofaval nem tudom felszedni...
2019. szept. 18. 09:35
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen termékeket használsz?
2019. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként is bátran használj arcápolókat, szerencsére már nem csak a mindenegyben kombik vannak lusta pasiknak, hanem bőrtípusnak megfelelő készítmények is fellelhetők. Menj el egy kozmetikushoz, kérj tanácsot, de ha ciki, akkor a gyógyszertárban, drogériában is megteheted ugyanezt.

És ha nagyon kellemetlen a helyzet, akkor miért ne sminkelhetnél férfiként? Nem transzis vakolat kell, csak némi optikai tuning.

2019. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem csak a kinèzeteddel van baj, hanem a viselkedéssel.

Ameddig nem szereted sajàt magad, addig mást se tudsz szeretni!

Ez miatt öngyilkos akarsz lenni?? Bele gondolsz ilyenkor abba, hogy ezerszer rosszabb helyzetben is lehetnèl?!


Egyébbként mit teszel azért,hogy jobb legyen az arcbőröd, "hogy legyen benne víz".???

Milyen az étkezésed? Mennyi vizet iszol?

Mennyi időt töltessz szabad levegőn? Milyen az arcàpolási rutinod,(ha egyàltalàn van ilyened)?!

Van e kezeletlen rossz fogad? Voltàl e már teljes körü vérvételen, góc kutatáson, hogy kiderüljön mitől van az acne conglobàtád? A családodban másnàl is előfordul hogy ilyen acnès a bőre, illetve hogy ennyire dehidratált a bőre?


Ha eddig nem segített egy bőrgyógyász se, akkor mennyj tovább! Ne add fel soha!

Keress olyat, akiknek jó hírük van.

2019. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!