Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés után egy nappal...

Hajfestés után egy nappal viszket a fejbőröm, meg más testrészem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A dobozban azt javasolták, hogy forduljak orvoshoz, de nincs bőrpír, nincs hólyag és semmi más csak viszket. Ha valakinek volt hasonló problémája, akkor kérlek írjatok. köszi
2007. dec. 9. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A viszketés lehet enyhe allergia tünete, nem lesz feltétlenül hólyag. Ha nem múlik pár nap múlva, szerintem fordulj orvoshoz és vidd magaddal a festék leírását.
2007. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ez allergia,nekem is volt hasonló viszketés hajfestés után (Kallos nevű festéktől). Többet ne használd azt a fajtát, amitől viszkettél. Pillanatnyilag talán segithet az allergián a Calcium pezsgőtabletta.
2007. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs osz hajad akkor ne is fesd egyaltalan. Most meg csak ezutan viszket kesobb esetleg mastol es kialakul egy lancreakcio ami persze nem torvenyszeru de az en Anyamnal igy alakult. Nem ehet deligyumolcsot kizarolag gyogyszertari kremeket es tisztalkodoszereket alkalmazhat festek es illatanyag nelkul es hadd ne soroljam.

A termeszetes tobb mint szep az TE vagy! Egy jo vagas sokkal tobbet mutat.

De a te te hajad es a te fejeden no...

2007. dec. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Vakard meg.
2007. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is ugyanebben a helyzetben vagyok. most hólyagos a fejem, a fülem, viszketek össze-vissza.. nemsokára megyek orvoshoz.. :S
2010. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!