Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Külföldről (EU-n kívülről)...

Külföldről (EU-n kívülről) rendszeresen rendelők: mostanában nektek is állandóan fennakadnak a csomagok a vámon vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon first world probléma de mostmár érdekel hogy csak engem sz0patnak ezzel vagy mást is? Nyár óta minden csomagom fennakadt a vámon. Még a legolcsóbbak is amik bőven a vámhatár alatt vannak, de amúgy is mindig odafigyelek hogy alatta legyen tehát sose kellett még fizetnem utánuk semmit. De kezdem már unni hogy állandóan emailezgetni kell nekik a papírokat, ráadásul plusz 1 hetet rádob a magyar posta eleve rekordlassú kézbesítési idejére. Valakitől hallottam hogy az olcsó csomagokból szúrópróbaszerűen válogatnak ki párat, de mennyire reális az hogy a havi 2-3 csomagom ebbe mindig pont beleesik? :D Főleg hogy eddig hosszú éveken keresztül sose akartak vámkezelni egy csomagomat sem. Kezdem úgy érezni hogy kipécéztek a vámosok bár nem tudom ez mennyire lehetséges annyi csomag mellett. Nektek mik a tapasztalataitok?
2019. dec. 4. 16:38
 1/3 anonim válasza:
Nekem kétszer akadt fent 2 karton cigi. Egyik alkalomkor komplett odaveszett, legutóbb visszaküldték a feladó címére...
2019. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is megszívtam az utóbbi 3 alkalommal, 14 k pluszt kellett fizetni, nem is érte meg. Egyetértek!!
2019. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En cipoket,ekszereket rendelek csak. Sose akad fennt!
2019. dec. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!