Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválás után, kipattogzok,...

Borotválás után, kipattogzok, és napokig olyan. Mit kellene rákenni hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nekem semmi nem vált be. Olyan érzékeny a bőröm. Így egyszerűen nem borotválkozom. (Persze láb,hónalj muszáj,de alul nem). Hála az egnek a páromat nem zavarja,sőt kifejezetten szereti.
2019. dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor nem pattog ki, ha szőr növéssel MEGEGYEZŐ irányban borotválkozom.

Persze ez csak intim tájon működik.

2019. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem igazán van rá megoldás. Érzékeny a bőröd, ez van.

Hidratálj sokat, használj testápolót rendszeresen.

Esetleg lehet próbálkozni gyantázással vagy valami tartós módszerrel: lézer, IPL.

2019. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt pár borotva, amivel én id így jártam. Kísérletezz. Nő vagy férfi vagy?
2019. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen a bőröm. Én vettem egy braun elektromos borotvát, aminek van kitolható hősszuszőr vágója. Az nem a bőrnél vág, hanem felette kb 1 mm-el, így marad egy pici borosta, de nem pattog ki a bőröm. Ezenkívül még sajna én sem találtam megoldást..
2019. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

36F: Nekem sem egyszerü a böröm, vegül par youtube video hatasara elkezdem pamaccsal felvinni a hagyomanyos borotva habot. Pl DMben vannak ilyen cuccok. A lenyeg hogy a bört meg a szöröket fel kell lazitani körkörös masszirozo mozdulatokkal. Hasznalhatsz meg forrovizes törölközöt. Borotvalashoz azert inkabb modern penget hasznalok, es par havonta cserelem.


Az elektromos is jo alternativa lehet, de engem egy idö utan zavart hogy a sosem tudta nullara levagni a szakallam.


Vagy növesz szakallt, viszont sztm alul a nyaknal azert nem art kiborotvalni, de ez mar izles kerdes...

2019. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyapáink ősi receptje: borotválkozás után pisilj a tenyeredbe, és mosd meg vele. 10 perc után lemoshatod tiszta vízzel.
2019. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!