Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthon könnyen elkészíthető...

Otthon könnyen elkészíthető alkalmi frizurát mutatnátok?

Figyelt kérdés

Leginkább valamilyen feltűzöttre gondoltam, akár egészben, akár félben, lehet egyenes és hullámos is.

Nekem enyhén hullámos vállig érő hajam van. Állandóan kiengedve hordom, ha esküvőre megyek, ha buliba, ha csak le a boltba, nagyon unom már, pedig többet ki lehetne hozni belőle.

Akinek van tapasztalata, megköszönném ha megosztaná velem.


2010. júl. 20. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Hátőőő...elől tűzd hátra...szóval ha van frufrud akkor tupirozd fel és csatold hátra.Hátul meg lazán fogd meg,akár elől egykét tincs lelóghat.Szóval fogd meg,és tekerd laza kontyba.Gumi vagy hullámcsat és woálá:D

Vaaagy oldalt két tincset fonj be és tűzd hátra őket.

Vaagy szintén csatold hátra a hajad a fejtetőn,és fond be két copfba úgy,hogy lazán fogod meg,és kb a füled alatt a nyakadnál kezded el nagyon szorosan fonni.Szóval fenn laza,de alul szoros.:D

Vagy válaszd el középen a hajad,és csak fogd meg hátul mintha copfba akarnád fogni,csavarj egyet rajta és tűzdeld meg hullámcsattal :)

2010. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) csak elég kétbalkezes vagyok, próbálgattam már, de mindig szétcsúszik, nem úgy áll ahogy kéne... nem olyan egyszerű ám kivitelezni, mint ahogy le van írva. Ráadásul elől rövid frufrum van.
2010. júl. 21. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ha unom a hajamat, akkor feltűzöm ilyen kontyszerűre. Szükség van hozzá: türelemre és 20-30 hullám csatra(hajhosszúságtól függ,nekem ennyi kell,mert szorosra szoktam csatolni).

Megfogsz egy tincset (fülnél ajánlatos kezdeni) és hátra a fejed tetejéhez vagy a tarkódhoz (attól függően,hogy hová szeretnéd tűzni majd a "kontyot") húzod. Vigyázz,hogy jó feszes legyen. A tincset amennyire tudod,feltekered az ujjadra (kb.1x-2x éri körbe, mert ugye a fejtetőnél van a tincs feszítve.), majd óvatosan lehúzod az ujjadról és hullámcsattal rögzíted a fejtetőhöz. Utána jöhet a többi. Nem bonyolult, csak nehéz leírni.:) Arra kell figyelni,hogy azok a tincsek, amiket oldalról húzol,illetve alulról, feszes legyen, különben csúnya. Lehet kisebb és nagyobb tincseket is, kedved szerint. Egyébként ha van elég hullámcsatod, akkor ki is találhatsz valamit, én szoktam kísérletezni, ide tűzöm-oda tűzöm...:)) Sok sikert! :)

2010. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!