Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fiam 21 éves és már két éve...

A fiam 21 éves és már két éve elkezdett oszulni a szakálla. A családban egyik oldalról sem volt. Mi okozhatja és van-e vmi amivel vissza lehetne fordítani? Vitaminokat már próbáltunk.

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 24 éves (lány) vagyok. Nekem a hajam kezdett el őszülni.

Valahol hallottam, hogy a rozmaring tea hatásos. Kiprobáltam , és bár nem nyerte vissza a színét a hajam, megfékezte az őszülést. Egyébként (szerintem) borzalmas íze van, de nekem megérte. Nálunk sincs senki (pláne lány), aki ilyen korán őszült volna, de nekem biztos, hogy "idegi" oka volt. Lakáshitelt vettem fel, és azt a 3 hónapot senkinek nem kívánom...Szó szerint beleőszültem :)

Ajánlom ezt a teát, de ha a neten rákeresel, bizots találsz számos egyéb "házi praktikát".

Példának itt van egy:


Hagymás hajnövesztő


Ha rendszeresen használjuk ezt a pakolást, akkor nemcsak gyorabban nő a hajunk, hanem az ősz haj újra fekete lesz.


- 3 nagy fej vöröshagyma

- 4 ek tiszta méz

- 3 nagy gerezd fokhagyma


Keverjük jól össze a vörös-és fokhagymák levét a mézzel. Mossuk meg samponnal a hajunkat, töröljük meg, és még nedves hajtőbe dörzsöljük bele a keveréket. 10 perc után öblítsük le meleg vízzel.

2008. nov. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elfelejtettem megkoszonni, de utólag nagyon koszonom
2009. febr. 5. 00:48
 3/3 sötét lovag válasza:
kiprobáltátok és mukodott?
2012. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!