Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen dm termékeket ajánlotok...

Milyen dm termékeket ajánlotok gyulladt, zsíros, pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem tudok kiadni több 10 ezer forintot bőrgyógyászra/kozmetikusokra/nagyon drága termékekre. Nektek mi vált be? Dm-ben esetleg nincs erre jó termék?

2020. jan. 8. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsönek a gyulladást kell valahogyan levinni. Elsönek probald meg Azt Hogy aszpirint törsz össze egy kicsi langyos vizzel keverve. Ez elv leviszi a gyulladast. Aztan a dmben tudsz venni 300 ft körül egy ugynevezett Waschlotion-t“ ph erteke 5,5 azzal mossd au arcod.Száritani fogja a böröd ezert csak keveset rakj az arcodra es keves eddeig hagyd rajta. Sminkeles elött és furdesnel szoktam használni . Maszkok is vannak például egx úgynevezett Totes Meer Mask kb 120 ft ( nemet arait mondom azt valtom at ftbe lehetseges hogy magyarba dragabb) . Es ha meg talalsz akkor iszapos maszkot hasznalj miutan kigözölted au arcod
2020. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem felteteln dm-termék.. forgalmazhatja a rossmann is vagy bármelyik boltocska akár a sarki coop reál is...


Micelláris víz... amúgy olcsó dolognak híg a leve... olyan mint hogy nekem mercim van és megkérném akutast h tesó 1000Ft-ért nyomassal bele... Szóavl igen is szánd oda a pénzt, kozmetikus anno tőlem 6-7 éve voltam, kb 5.-6 ezert kért kinyomta rücskeimet rendbe tett. Ajánlom inkább ezt az utat, mert ha magadra kensz egy olyan olcsó, híg terméket amit nem is ismersz és szembe van veled a polcon mert ezt lattad emg eloszor lehet nagyobb gondot okozol mintsem használsz.!

2020. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ki kellene deríteni, mitől gyulladt a bőröd. Ha a bőrgyógyász megnézi, esetleg vérvételre elküld, ezek nem kerülnek pénzbe. Nem kell magánba menni, nekem a körzeti oldotta meg az aknés bőröm problémáit, annak ellenére, hogy a gyógyszeres kezelést fizetni kellett. Lehet túlzott faggyútermelésed van, lehet valamilyen belső gyulladásod.

Ezeken olyan természetes dolgok segíthetnek, mint az E-vitamin, Cink, C-vitamin szérum. Én azt ajánlom, próbálj ki minél tisztább hatóanyagú termékeket vásárolni. Sajnos egy sima 'pattanás elleni arclemosóban' aligha fogsz találni..

Nekem még ami segített: patikai szalicilsav vagy szalicilsavas alkohol fülpiszkára és azzal ecsetelni a pattanásokat: leszárítja és fertőtlenít.

2020. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyulladás esetén pedig bőrgyógyászhoz kéne fordulni esztékában van bőrgyógyászat, ami tudtomal nem kérnek pénzt, akneroxid gél az patikában kaphato vény nélkül, gyulladást csökent és pattikat is halványitja, drogériában nem igazan minosegesek azok a termékek csak nagyon felszinesen tavolitjak el a fagyut, szoval erdemesebb gyogyszertarban venni arctisztitokat, cera ve,bioderma márkát tudom ajanlani.
2020. jún. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!