Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legkörnyezetkímélőbb és...

Mi a legkörnyezetkímélőbb és egyben legbőrbarátabb szőrtelenítési mód? Főleg bikinivonalra

Figyelt kérdés

Borzasztóan érzékeny bőröm van, a gyantát és az epilátort nem tudom elviselni, akár szakember csinálja akár én, mindig sebes és gyulladt lesz a bőröm. Évekig szőrtelenítő krémet használtam, azt bírja leginkább a bőröm, de persze rájöttem, hogy ez kb a legszennyezőbb módszer. Vízbe kerülő kemikáliák plusz műanyag csomagolás és minden tubushoz külön kis lapát... Na, értitek.

Most a lábamra elektromos borotvát használok, ez tűnik a legjobb megoldásnak, csakhogy ez a bikinivonalamra nem működik. Bárhogy tartom a készüléket, a hajlatba egyszerűen nem tudok rendesen beférkőzni.

Megfodult a fejemben a fém biztonsági borotva gondolata, de férfi ismerőseim elrettentettek, mondván, hogy nagyon sérti a bőrt és nagyon könnyű megvágni magad vele. Műanyag eldobható borotvát nyilván nem szándékozom használni.

Valakinek van valami jó megoldása? Valami amiről még nem hallottam? Vagy csak rosszul csinálom?

Köszi!



2020. jan. 29. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Olló.
2020. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig a műanyag női borotva (krémet tartslmazó) a legjobb.
2020. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Cukorgyanta, vagy a hagyományos “régi” típusú borotva.
2020. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Cukorgyantát próbáld meg.
2020. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ki fogom próbálni a cukorgyantát! :D
2020. jan. 30. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!