Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Foglalkozik itt valaki...

A Foglalkozik itt valaki Farmasival? Vagy ha nem is foglalkozik, pròbàlta màr a termèkeket?

Figyelt kérdés
Szeretnèm kipròbàlni a termèkeket.Facebookon istenitik, ok pl.: mint a forevert is meg minden màs mlm es termèket.
2020. ápr. 19. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Túlárazott hulladék. Amit megvehetsz 1000ft-ért boltban, az ők eladják 10000-ért. Szerinted miből fizetik a jutalékokat?
2020. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem igazàn làttam farmasinàl 10K èrtèkű termèket.. Kb ennyire vagy kèpben az egèsszel..
2020. ápr. 19. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy vagyok... Csak naponta megkeres valami filléres forma aki busszal jár hogy ez az évezred biznisze, és ha elkezdem akkor jövőre annyit keresek mint Mészáros.
2020. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van akinek működik, de sokaknak nem működik ez az üzlet kb 95%nak nem.
2020. ápr. 19. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Mennyire képben vagy a dolgokkal... Gondolom a valódi ok hogy itt vagy nem is az hogy megkérdezd az emberek véleményét, hanem hogy eladj valamit. Szakállas trükk.

Ezt igazolja hogy az első válaszomra támadó jelleggel reagáltál, pedig egy szimpla tényt írtam.

2020. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Èrdeklődök a termèkekről, szerinted akkor àrulom? Jèzusom.Nem tàmadtalak csak olyat ìrsz ami nem igaz :D Mert èn nem igazàn làttam a farmasinàl 10K-s cuccot. a foreverről beszèlsz vagy màs nagy mlm cègről.Dehogy adok el, ne àllìtsd màr valòtlan dolgokat. Van mèg aki nem foglalkozik ezekkel az mlm toborzòs emberekkel, ezek közè tartozom èn is.Csak èrdekel a Farmasi mert megfızethető.
2020. ápr. 20. 08:19
 7/9 Eniko950306 válasza:
Én használtam őket és nekem bevállt minden. Van konkrét termék ami érdekelne?
2020. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Eniko950306 válasza:

Kedves Kérdező,


Én használom őket és nekem minden bevállt. Ha kérdésed van, keress bátran.

Horváth Enikő

2020. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is használok hajsampont ,parfümöt,tusfürdőt.....én szeretem ...És nagyon jó akciók szoktak lenni ..
2021. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!