Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Beauty Sun önbarnító tablettát...

Beauty Sun önbarnító tablettát szedett már valaki, mik a tapasztalatok, észrevételek?

Figyelt kérdés
Tényleg szép,egyenletesen barna lesz a bőr?
2010. júl. 27. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Na annyira azér nem mint ahogy leirják kb 2 hónap után beképzeled magadnak de amennyi béta karotin van benne attól változás nemlessz...

Énis szedtem és 2 hónap után naaa azér már láccik valami megkérdeztem egyik ismerösöm aztmondta semmi és én is beláttam hogy semmi..


Viszont most másikat szedek huh az jóó 1 hét után már mindenki mondta h mivan szoliztál???

2010. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok nem olyan hude csoki majdnem cigánylettem hanem olyan egzotikus ..
2010. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
es mit szedsz?
2010. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Németországban a realban vettem ilyen sonnenhut tablettát sokkkal olcsobb és 6-7 szer több béta karotin van benne mint a beauty sunban..(kiszámoltam)
2010. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
18:53 leírnád kérlek pontosan a termék nevét. Szeretném kipróbálni,2 gyerek mellett nincs időm szoliba menni. Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 27. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Sonnenhut azthiszem de nemtudom hogy magyarországon lehet e kapni.
2010. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tisztelt Webdoktor! Egy étrendkiegészítőket értékesítő weboldalon találtam rá az önbarnító tablettára. A leírás meggyőző, szeretném kibróbálni. Viszont nem szerepel a tájékoztatóban, hogy rendszeres szedése káros e ( a magas béta-karotin tartalom miatt), egy hasonló ilyen készítményt kúraszerűen 1-2 hónapos fogyasztásra javasolják.Mivel egész évben szeretnék barna bőrszínt, káros lehet a rendszeres (egész évi) alkalmazása bármelyiknek is?


2009-11-27 20:47:55



Tisztelt Kérdező!


A béta-karotin túladagolható. Emiatt nem javasolt a folyamatos szedése. A tájékoztatóban nagyon helyesen ezt szerepeltetik. Számos szervi probléma tud kialakulni a túladagolás miatt, akár súlyos, maradandó kársodás is. Tartsa be az alkalmazási előírásokat. Egész évben barnaságot ezzel a módszerrel nem tud elérni.

2011. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!