Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétszőke/világos barna...

Sötétszőke/világos barna hajamat festettem be Syoss Oleo Intense-el, de sága foltos lett a végeredmény. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

most használtam előszőr tartós festéket, és az egész hajamra tettem. Ami elég gázul sült el, mert sárgás beütése van, és ami nagyon érdekes szerintem, hogy a töveire is ugyanannyit raktam (sőt, szerintem többet, mert azzal kezdtem), mint a végeire, de a tövénél egész foltok vannak, ahol látszik az eredeti színem.


Ezt hogy tudom rendbe hozni?


Balea More Blond sprayt vettem, mert számtottam rá, hogy baki lesz.


de hogy csináljam, hogy a tövét is szőkítsem, meg a vége is normális színt kapjon??


nem para, mert karantén van, úgysem látja most senki, de mire ennek a cuccnak vége lesz, szeretnék egy vállalható színt. Fodrászhoz menni nem szeretnék:(



2020. ápr. 19. 16:35
 1/5 A kérdező kommentje:

UI:


a hamvasító samponon kívül van más megoldás? mert azt olvastam az csak addig használ, amíg használom,és nem akarom nonstop azzal mosni.

ha teszek rá még egy festéket, jobb lesz?

vagy fújogassam a Baleával?

2020. ápr. 19. 16:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen árnyalatot vettél ? Amúgy mikor barna voltam elég sűrűn használtam ezt a festéket, de a szőkéi nekem is mindig csibe sárgák.

Mindenképp át kell festened egy természetes/opálosabb árnyalattal, ami üti a rezes árnyalatot.

Hamuszőke, Homokszőke stb...

Próbáld úgy, ahol világosabbak a foltok tovább hagyod rajta és érdemes a hajad külső részét lekenni előbb.

2020. ápr. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

9-10 árnyalatút kentem


amúgy elég száraz a hajam, a festék nem rontotta tovább


ugyanilyen Syoss-t ajánlasz? vagy válasszak más márkát.


és előbb kenjem a végét, mint a tövét? a fodrászok mindig a tövénél kezdik

2020. ápr. 20. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Palette festékei jobban bejöttek, tudom, hogy olcsóbb kategória, de valamiért jobbak az árnyalatai. Szerintem egy hamuszőkével vagy hamvas középszőkével próbálkozz, lényeg, hogy kiüsse a sárgás árnyalatot.

Nem baj, ha picit sötétebb lesz tőle (bár nem valószínű), kis pihentetés után világosítani tudsz még rajta.

Tuti tippem sajna nincs így látatlanba, de nekem is sötétszőke az eredetim és amikor szőkítésnél sárga lesz, mindig egy hamvas/természetes színnel korrigálom.

2020. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor talán kipróbálok egy palette-et majd, ha kicsit megpihent a hajam:)

Köszi szépen

2020. ápr. 22. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!