Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az önbarnítót arcra is lehet...

Az önbarnítót arcra is lehet használni? Hátra hogyan kell fel kenni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 20:36
 1/4 anonim válasza:
Pont egy hete használom a Dove bronzosító testápolóját. Csak ajánlani tudom, szerintem még egészségesebb is, én ezt merem az arcomra kenni, hiszen testápoló és eddig semmi irritációt nem vettem észre. Gyönyörű barna vagyok és foltot se hagy. Szerintem ez készítmény függő, van amit lehet, van amit nem lehet arcra kenni. Mindenképpen nézz utána neten.hogy a te önbarnítódra mit írnak.
2020. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hátadra hogy használod?
2020. ápr. 21. 21:39
 3/4 anonim válasza:
A párom szoktam megkérni, hogy segítsen :D de engem 2-3 nap után szépen bebarnított a krém, így vannak napok, amikor nem is használom. A krémnek ez a hátránya, magadnak nagyon nehéz felkenni a hátada. Ha nincs itt a párom akkor ahogy elérem, bekenem, de szerencsére eddig még nem voltam foltos
2020. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 😊
2020. máj. 3. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!