Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alksebor krém vélemények?

Alksebor krém vélemények?

Figyelt kérdés

#pattanás #Pirosodó zsíros arc
2020. ápr. 27. 08:43
 1/10 A kérdező kommentje:

Nektek bevált ?

Legyszi írjatok ,köszönöm !

2020. ápr. 27. 09:00
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Csak halványított a problémán, de nem tűnt el tőle.
2020. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló a pirosságot halványitotta vagy a pattanasokat?
2020. ápr. 28. 09:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem pattanásra használtam hanem periorális dermatitiszre.

Azt csak halványította.

2020. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi ,leírnád mi az a periolaris dermatitiszre ?
2020. ápr. 28. 09:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát a periorális dermatitisz az a bőrnek egy allergiás reakciója amit nem tudnak mitől jön ki, csak tippelnek.

Például fogkrém, savas étel (paradicsom, citrom), rosszul megválasztott kozmetikum, stb.

Piros, száraz viszkető folt és a száj körül jön ki.

2020. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem ,köszi hogy írtál!


Nekem orr melletti rész szokott bepirulni es közben zsírosan fénylő apró pattanásokkal !

Lehetséges hogy a zsírosodastol pirul be az orr melletti részen es ettől vannak az apró pattik?

Vagy a pattiktol ?

Az meg nem is zavarna annyira az apró pattik csak ne pirulnek ki tőle .

2020. ápr. 29. 08:18
 8/10 A kérdező kommentje:

Gondolom téged is idegesít főleg ott a száj körül ?

Eléggé kellemetlen , meg ciki főleg mikor meg megis kérdezik hogy mitől ilyen a fejed hogy nézel ki ,legalábbis tőlem ! Én meg flegman válaszolok de csak mert olyan hangnemben kérdezik sőt nem is kérdezik mondjak mintha "kötelező lenne " .

Tiszta szégyen így kimenni emberek közé .

Mar tiszta lelki beteg vagyok hogy mit kezdjek a fejemmel! :(

2020. ápr. 29. 08:42
 9/10 A kérdező kommentje:

Jah bőrgyógyász hoz nem megyek egyszer voltam olyanokat irt fel hogy csak rosszabb lett a nevukre nem emlékszem egyre viszont igen egy eucerin színezett mar nem emlékszem +50es vagy+ 30as fenyvedot is irt fel tudom nem recept köteles de ezt ajánlotta , kipróbáltam meg minden jól ki pirultam tőle ráadásul sárga lett a fejem be se szivodott csurgott a fejemrol nyáron a nagy melegben ,utána néztem tele van minden szarral alkohollal ,parfümmel ráadásul fenyerzekenyito anyag is van benne ,pedig elvileg érzékeny allergiára hajlamos bőrre van.

Így bizzon az ember a bőrgyógyában , persze tisztelet a kivételnek !

2020. ápr. 29. 08:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is durva volt. Sokszor sírtam és nekem is gáz volt így kimenni az utcára. Volt amikor annyira viszketett hogy le tudtam volna vakarni a bőrömet. Mindig egy helyen jön ki, a szám széle és az állam között. Most is épp kijött valamitől de hálistn csak kisebb foltban. Régebben nagyobb folt volt.

Elmentem sztk-s bőrgyógyászhoz, felírt valami kevert krémet, attól rosszabb lett. Vissza se mentem. Elmentem magándokihoz, ő segített. Sajnos szteroidos krémet írt fel de az segített csak. Előtte próbáltam ezt az alksebort de az csak elhalványította.

2020. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!