Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntessem el a karikákat...

Hogy tüntessem el a karikákat a szemem alól?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy hogyan tüntethetném el a karikákat a szemeim alól. Mindigis gondom volt ezzel. 2-3 Liter vizet iszok egy nap, megvan a megfelelő alvásidő, egészségesen táplálkozok és edzeni is szoktam. A probléma az hogy nem tűnnek el soha. Próbáltam uborkát, kávés pakolást, mézes pakolást, hideg kanalat, mindent amit csak találtam de egyik sem működött. Próbáltam sminkkel elfedni, de az sem sikerült, ráadásul jön a nyár és a sminket úgyis leizzadom. Ha valakinek van valami bevált módszere, kérem írja le. Válaszokat előre köszönöm :)

2020. máj. 18. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Próbáld meg jégkockával "masszírozni"
2020. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ilyen a szemem.. nekem az egyetlen dolog ami segített az a MAC korrektor. 1-2arnyalattal vilagosabbat szoktam venni es a korrektor állaga nem olyan “vastag”, nyáron is megállja a helyet.
2020. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
En a the ordinarytol a a caffeine solution 5%-ot használom es a revolution eye rollerjet, mióta ezt a két termeket reggel es este felkenem a szemem alá teljesen eltűntek a karikaim!
2020. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!