Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen frizurát mennyire lenne...

Ilyen frizurát mennyire lenne nehéz fenntartani?

Figyelt kérdés

Kellene minden reggel hajatmosni, beszárítani, bevasalni esetleg? A rövid haj mennyire igényli a törődést? Tud nagyon rosszul állni, ha nem foglalkozol vele minden reggel sokat? Vagy elég reggelente csak megfésülni?


[link]



2020. jún. 1. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Naponta nem szabad hajat mosni. A rövid hajról akárcsak a hosszúról törődni kell. Hogy milyen gyakran kell beszárítanod az a hajadtól és annak a textúrájától is függ.
2020. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hajadtól függ, ha pl. “szállósabb típus, az röviden még jobban szállni fog, tehát alapvetően többet kell vele foglalkozni, mint a hosszú hajjal.
2020. jún. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem keveset kell foglalkozni ezzel a hajjal, a színésznőnek -akit a képen láthatunk- is azért elég sokat foglalkoznak a hajával.

Magában a rövid haj azoknak kicsit macerásabb, akiknek nem vékony a hajszáluk, ráadásul eléggé hullámos vagy göndör.

Ez a frufruval is így van. Ha hullámos a hajad, akkor vasalni kell, bár van, akinek úgy is jól áll.

Nekem vastag szálú, sűrű hajam van, ráadásul elég hosszú, amihez mind mosásnál, fésülésnél és vasalásnál is több gondot okoz. Ráadásul, mivel frufrum is van, külön nehéz, ugyanis nekem vasalnom kell, hogy normálisan álljon. Nem, nem kell minden nap hajat mosni, az egyébként sem egézséges semmilyen formában, én 3-4 naponta szoktam, de ez attól is függ, milyen hamar kezd zsírosodni.

Én hajmosás után beszárítom a frufrum, aztán egyből kivasalom.

Vannak olyan haj típusok, akiknek ha levágják rövidre, a vége vagy befelé vagy kifelé kunkorodik, tehát azzal nem is kell kezdeni semmit, ha pontosan olyanra vágysz, ami a képen van.

2020. jún. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez teljes mértékben a hajtól függ, hogy mennyit kell vele foglalkozni, de alapvetően nem húzza le a súlya, így textúrától függetlenül sanszos, hogy valamennyire be kell állítani minden nap.
2020. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!