Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehetne ez ellen tenni? N...

Mit lehetne ez ellen tenni? Nagyon el vagyok keseredve már.

Figyelt kérdés

Szóval kb. 3 hónapja edzek.

Lehet ettől vagy nem, de a mellkadomat, és a hátamat szép lassan ellepték a pattanások.

Nagyon sok vqn már, pedig egy kétnél nem volt több.

És már nem merek atlétát felvenni se, nehogy meglássák.

Mit tegyek?

Mert kb. 1 hónap mire elmúlik itt egy pattanás, és nem értem miért ilyen lassan, közbe minden nap jön ki egy új pattanás.

Az arcomon normális a bőr, néha néha pattanás van rajta, de hamar elmúlik.

Kérlek segítsetek.



2020. jún. 20. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet attól, hogy az edzés miatt többször izzadt a felsőtested. Általában milyen anyagú pólókban szoktál edzeni?
2020. jún. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy,mit eszel,mennyi vizet iszol,milyen fehérjeport iszol, kokszolsz e, ezek fontos kérdések lennének


Ha fiatal vagy akkor nem az edzéstől jönnek elő a pattanások hanem azért mert benne vagy a pubertásban,majd elmúlik


Ne egyél csokoládét sokat mert attól is kijönnek a pattanások, és igyál legalább 1,5 - 2 liter vizet naponta hogy tisztulj kifelé (edzésen is igyál meg legalább 1 liter vizet)


Fehérjeporból én ajánlom a Scitec SoyPro-t csokis vagy vaniliás izben [link]


Kokszolni remélem nem kokszolsz mert ha anyagozol akkor ne csodálkozz a pattanásokon, ürül a méreganyag kifelé a szervezetedből

2020. jún. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
amikor fürdessz akkor alaposan mosd le a bőrödet tusfürdővel, meg járj el egy kozmetikushoz minden hónapban egyszer, sokat fog segiteni, hogy elmúljanak a pattanások
2020. jún. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Tanácsolom a kínai orvosokat.
2020. jún. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen taplalek kiegeszitoket szedsz? Azoktol mindenki ugy nez ki mint egy pottyos labda.
2020. jún. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rogton zuhanyzol edzes utan?
2020. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyedül fehérje szeleteket szoktam enni, egészségesen élek.

Este szoktam edzeni, szóval fürdök is 1 órán belül.

De ezek nem is pattanások, inkább kiömlés vagy valami ilyesmi.

Ilyen fehéres szürke az egész, és viszketnek.

És nem úgy fehéres szürke mint q pattanás teteje hanem ez az egész fehér.

Ja és az arcomon nincs sok pattanás hála istennek

2020. jún. 20. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt,viszont nekem az arcomon jöttek ki brutál módon és ahogy abbahagytam a fehérje szedést elmúltak tőle. Nem tudom mennyi fehérjét viszel be és milyen fajtát,de ha jól tudom a marhafehérjét pár embernek a gyomra nem igazán tolerálja, ezeknél már a növényi fehérjék könnyebben emészthetőek. Esetleg megpróbálhatnád,hogy 2 hétig nem viszel be plusz fehérjét normális étkezésen kívül.Ha nem válik be, akkor azt javaslom,hogy heti 2x radirozd át a bőröd vagy szaunáz és szauna után dörzsöld át valamivel a bőröd. Vagy másik tippem a ruha anyaga,amit fentebb is írtak vagy az öblítő,ami mosás során használsz ami nyilván izzadás során érintkezik a bőröddel.
2020. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Napi 30 grammnyit viszek be fehérje szeletekből.

Múgy változó, van olyan nap amikor 160g fehérjét is beviszek, valamikor csak 90-et

2020. jún. 25. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!