Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Androgén kopszodás, vagy...

Androgén kopszodás, vagy zsírosodás általi hajritkulás?

Figyelt kérdés

Homlokom 2 oldalán kb egy éve elkezdett ritkulni a hajam. Eléggé dús hajam van, édesapám nem kopaszodik egyáltalán, azonban anyai ágról nagyapám már 30-as éveiben nem sok hajjal rendelkezett, bár testvérem, unokatestvérek sem kopaszodnak. Voltam hajgyógyásznál, aki megvizsgálta a hajhagymáimat, és szerinte a túl zsíros fejbőröm miatt hullik ki a hajam, ugyanis a zsír befolyik a szőrtüszőbe is, ezáltal elzárva az utat az új szálak elől. Én ugy gondolom, hogy ez androgén, férfias tipusú kopaszodás, nem pedig amit ő mondott, ugyanis ilyen jellegü hajritkulásról nem találok semmit sehol. Elmenjek másik hajgyógyászhoz is?


26F



2020. jún. 21. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Genetikai valószínűleg. Nem igazán lehet mit tenni.
2020. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beindult a kopaszodás. Ilyenkor a legjobb leborotválni az egészet, és nincs vele több gond.
2020. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. Azért az nagyon nem ilyen egyszerű. Én is kopaszodom nagyon, és ez nagyon nem ennyi. Igaz én 21 vagyok, de a kérdező sem sokkal idősebb. Nem mindenkinek áll jól a kopasz, sőt a haj mindenkinek jobban áll. Hatalmas önbecsülési és önbizalombeli problémákat tud okozni a kopaszodás.
2020. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem se volt könnyű eljutni odáig. De végül bevált, hogy inkább legyen egy tudatos tarkopasz stílusom, mint hogy a kopaszodás miatt szégyenkezzek.
2020. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!