Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van szükség a haj adományozásra?

Van szükség a haj adományozásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Le szeretném vágatni a hajamat, de úgy gondoltam, hogy várok még vele és majd akkor megyek fodrászhoz, ha 30 centit egyben le tudok vágatni és el tudom adományozni. Viszont azt olvastam, hogy ilyen hosszú hajból maximum frufru készülhet vagy pedig eladják és a befolyt összeggel támogatnak szervezeteket. Még egy fél év kell legalább, hogy ennyit le tudjak vágatni a hajamból. Szerintetek várjam meg? Már nagyon zavar a hajam a sportban is, illetve 10 éve ugyanígy néz ki. Eléggé unom már.

Van egyáltalán szükség a hajra így, ha csak a minimum hosszt éri el?



2020. jún. 25. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Csak akkor tudod eladni ha festetlen és sosem volt festve. A fodrászok sem ostobák..
2020. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt festve, nem is írtam ilyet
2020. jún. 25. 22:08
 3/4 A kérdező kommentje:
És nem is eladni akarom, hanem adományozni. Adományozni pedig festve is lehet, csak meg van szabva, hogy milyen színeket fogadnak el.
2020. jún. 25. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Adományozni lehet.


Nem mindenki pénzt akar csinálni belőle, nem csak hajhosszabbításhoz kell haj.


Rákos betegeknek, időseknek akiknek kihullot, trichotillomaniás betegeknek még az a 30 centi is sokat segít.

2020. jún. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!