Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Előfordulhat, hogy valakinek...

Előfordulhat, hogy valakinek nem lesz szőrös a teste?

Figyelt kérdés

Az mitől van, hogy egy 13 éves fiúnak nincs szőr a testén sehol?

Kis pihe szőrök vannak csak a karomon a lábamon de a

nemi szervem körül és a hónaljamon még ilyen sincs!

A barátaimnak már mindenhol van több kevesebb.

Tudok valamit csinálni, hogy nekem is olyan legyen?

Esetleg kezdjem el ott borotválni, akkor előbb kinől?

Van valami jobb és gyors megoldás? Sürgős lenne...

Mert kinevetnek a fiúk az uszodában öltözéskor.


2007. dec. 15. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb megoldás, ha megpróbálsz türelmesen várni, mert a hormonokat nem lehet siettetni. Nem egyszerre érnek a kamaszok és ebben semmi szégyelnivaló nincs. Ha piszkálnak, válaszolj vissza valami frappánsat, pl hogy lassabban, de biztosabban szőrösödsz vagy ilyesmit. Nem szép dolog kinevetni valakit olyanért, amiről nem tehet. Tudom, hogy most ez nagyon foglalkoztat ez téged, de fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, mindig! Jó kamaszodást!
2007. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

JAj olyan nehez az ilyesmi...nekem pl. nem volt cicim 14 eves koromig aztan boom egy akkora nott es akkor meg nem tudtam mekkora szerencsem van mert szepek... akkor meg a kollegiumi tarsaim megveto megjegyzeseit hallgattam na meg a csopogo nyalu fiuk elol probaltam elbujni tesi oran....nagyon nehez volt magam elfogadni de sikerult...Neked is fog. Tudom,nekem mar konnyu, mert tul vagyok rajta...de ezt nem lehet elfelejteni.

Egyebkent meg igen az elottem szolo jo duma de akar le is szoros majmozhatod oket....mellesleg.

2007. dec. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a többiekhez, szólj vissza nekik... Te erről nem tehetsz. Mindenki másképp érik. A fiúk amúgyis később érnek, én is 13 éves vagyok, az osztályban a lányok már testileg elég érettek, de a fiúk még nem. Ha valakin kinő egy-két szál szőr, azt azonnal szinte "megünneplik" XD. De alig van fiú (a 20-ból...) akin van már szőrzet. Szóval, nem kell ezt gyorsítani, úgysem tudod befolyásolni. Am. szerintem nincs is semmi jó abban ha egy fiúk szőrös.. Nekm nem tetszik. De ez csak az én véleményem.
2007. dec. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát az én barátom 17 éves és nagyon kevés helyen van rajta úgy igazából szőr, mivel szőke és nem is látszik neki.

Amilyen a divat már lassana fiúk is fogják borotválni a lábukat(nekem van egy ilyen ismerősömXD nagyon viccesXD)

Szólj vissza a kis buziknak akik bepofáznak, másrészt nagyon "érettek" lehetnek hogy ilyen dolgot nem tudnak felfogni. Hú elkezdtek szőrösödni de olyan gyerekesen viselkednek...

Ezt nekik is elmondhatnád:P

2008. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj emiatt.Neked is ki fog nőni az erősebb és sötétebb szőrzet.Addig is örülj,hogy nincs.A többi fiú csak irigykedik,inkább nekik cikis,hogy ilyen dolog miatt kinevetnek.
2008. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!