Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi van, ha a hugom majdnem...

Mi van, ha a hugom majdnem kopaszra nyírt?

Figyelt kérdés

(Fiú vagyok) - Nekem ilyen tipikus felnyalt hajam van (mint például Adam Levine-nek).


Arra kért a hugom, hogy hagy vágassa le nekem a hajamat. Nem rajongtam az ötletért, de végül belementem.


Mikor elkezdődött a hajvágás, megkérdezte:

-Meglephetlek?


Arrakért, hogy csukjam be a szemem, mert a végeredmény meglepetés lesz. Éreztem, hogy előszőr az oldalát nyirta fel, majd ollóval kezdte vagdosni a teteét. Azt hittem, hogy csak kiigazítja, vagy egy kicsit vág csak belőle.


Aztán a f*szt! Mikor kinyitottam a szemem, konkrétan 2 centisre vágta le.

Tehát amit eddig feltudtam nyalni, az így már nem létezik. Vagyis igazából létezik, de az ilyen kis szutyok rövid.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy tudtok valamit, ami miatt gyorsabban visszanő? A hugom azt mondta, hogyha még a mostani maradékot is lenyirná, akkor lehet, hogy gyorsabban épülne vissza. De nem bízok benne. Ugyhogy ja...


Az ebból: [link]


Ez lett: [link]



2020. júl. 21. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Úristen fiú létedre mekkora probléma hallod. :D :D :D

Ne nyávogj már a hajad miatt. Majd visszanő.

2020. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem a hajaddal kéne kéne foglalkoznod hanem az eszeddel.

Fizikai fájdalom volt végigolvasni a kérdésedet.

2020. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, visszanő.

Az egyik barátom kíváncsiságból teljesen kopaszra nyírta saját magát, pedig olyan hosszú haja volt, mint neked, csak más stílusban.

Nem akadt ki, hogy milyen csúnya kopaszon, poénkodott vele, küldözgette a fotókat, hogy mikor mennyit nőtt a haja. :D

Szóval nyugi, és esetleg próbálj ki más frizurát is, ne csak a "felnyalt"-at.

2020. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár hét alatt visszanő, nem 20-30 vagy akár több centis évek óta növesztett hosszú hajadat vágta le. Persze nem volt szép tőle, ha tudta, hogy nem szertnél nagyon rövid hajat, de te is hülye voltál, hagytad hogy "meglepjen"
2020. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hugodnak jó izlése van.
2020. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Használd ki az alkalmat, hogy megnézd magad teljesen kopaszon, érdemes legalább egyszer kipróbálni. Nullással végig, aztán borotvával tükörre.
2020. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd megnő újra lehet gyorsabban is mint eddig nőtt és eltűntek a sérült részek legalább
2020. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lenyírnám teljesen, hamar megnő
2020. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!