Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan gyorsaíthatok hajam...

Hogyan gyorsaíthatok hajam növekedésén? Házipraktika? Vagy egy kézenfekvő készítmény? És még néhány kérdés.

Figyelt kérdés
Üdv! 13 éves lány vagyok. Nemrég, pontosan júniusban kénytelen volam levágatni mellig érő hajam, mert a folyamatos vasalástól teljesen szét volt töredezve. Kb. a keresztcsontomig ér jelenleg. Azóta pakolásokat használok, és csak ritkán veszem igénybe a hajvasalót, tehát jelenleg jó állapotú a hajam. Arra volnék kíváncsi, milyen módszer, hajviselet, esetleg prakitka gyorsíthatja a növekedését? Esetleg hajítpus szerint eltérő? Az én hajam szőkésbarna, viszonylag vastag szálú. Várom a segítséget! Ja és még egy mellékkérdés. Az én hajamban enyhe, de erőteljes hullámok vannak. Ez azt takarja, hogy hullámos, és vasaló nélkül nem lehet egyenesre formázni. Esetleg erre tudtok trükköket? Előre is köszi!
2010. aug. 3. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
engem is érdekelne.. 16 vagyok :)
2010. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ricinusolaj állítólag jó.

[link]

2010. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

egy kis off: ha a melledig ért,és levágattad,akkor nem érhet a keresztcsontodig,mert az lent van a derekadnál:P legfeljebb a legalsó nyakcsigolyádig:)


amúgy ricinus olaj:)

2010. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

és ezt hogy kell ?? minden hajmosás után rajta hagyni?? meddig?? nem kell vízzel hígítani, csak rátenni az olajat??

ha valaki már csinálta írja már le legyen oly kedves

2010. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem vált be a ricinus olaj.
2010. aug. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj nekem bevált! Amúgy szerintem kulcscsontot akart írni :)
2010. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hajmosás után kell hanem elötte és ugy h 2 kanálni ricinusolsjt összekevered 1-2 kanál napraforgóolajjal és szárazon vagy kicsit nedvesen rákened a hajadra és teszel rá zuhansapit vagy folcpokot és rajta hagyod 3-5 órát ha nincs rá idöd akkor reggel mosd le jó alaposan remélem tudtam segíteni
2010. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi tanácsokat!
2010. aug. 4. 18:39
 9/11 A kérdező kommentje:
igen kulccsontot akartam írni,csak hát tegnap éjjel irtam a kérdést már váradt voltam. :D
2010. aug. 4. 18:41
 10/11 anonim válasza:

Szia!

Nekem tesóm sokat vasalta a haját,0 és eltöredezett, meg fodrásznál sokszor ritkítatta, így "kevés" haja maradt.

[link]

Ezt használd! :)

Nekem a derekamig ér a hajam, dús, szőkésbarna, de nem ettől, hanem:

- sosem vasaltam (2 évben 2x kb!!!)

- ne dörzsöld törölközővel hajmosás utána, csak borítsd rá, tekered fel, hagy szikkadjon

- ne használj rá semmiféle kencéket (ilyenek, hogy vax, hajhab, hajlakk) CSAK AKKOR, ha valami fontos találkozó lesz


Én kipróbáltam, úgy 2 hónapig alkalmaztam hetente 1x, aztán abbahagytam, és hajmosáskor egy db hajszál nem hullott ki, és még gyorsabban növekedett!

(Nekem karácsonytól egészen idáig 10 centit nőtt a hajam, de ettől a hajszesz nélkül!)

Elég jó típusú hajam van, sokan irigyelnek :)

Csak ne csinálj magadból ilyen pózert ... akik még az egyenes hajukat is vasalják ...


Ui.: Enyhén hullámos a hajam, de nem érdekel ...

2010. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!