Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ilyen kirepedéseket,...

Az ilyen kirepedéseket, terhességi csíkokat, hogyan lehet eltűntetni?

Figyelt kérdés
Nekem például a mellemen van, mert túl hamar megnőtt.. meg a combomon :S
2010. aug. 4. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is a combom tövénél, meg a csípőmön, mert hamar lefogytam diétával. Most tornával próbálom feszesebbé tenni, mert nagyon csúnya, de nem tűnik el.
2010. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
szerintem csak halványítani lehet, de véglegesen eltüntetni nemhiszem, vagy rohadt drágán... Nekem is van a mellemen és a fenekemen, de már megbékéltem vele, mást nemtudok csinálni:s
2010. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sehogy ez van

nekem a csípőmön van,de mitőőőőőőőől?

2010. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen célra kenőcsök, striák és terhességi csíkok kezelésére, de azoktól se várj csodát... Valamilyen szinten halványítanak, de nem tűnik el, az sajnos örökké ottmarad... :S A,úgy ne aggódj, a fiúk többségét ez abszolút nem zavarja. :D
2010. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

16:11 Attól van, hogy gyorsan megnőtt valamelyik testrészed, mint például a terhességnél. De lehet ez akár a melleden is, ha túl hamar megnőtt :S

2010. aug. 4. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a fenekemen és a térdemen vannak ilyen csíkok és nagyon idegesítenek. :S

15/L

2010. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Helló! Jánlom mindenkinek a Fumago krémet! Hatásos gyakran használják sebészeti, műtéti hegek elhalványítására, eltűntetésére. Van még egy másik krém is, ami voszont elég drága de nagyon hatásos csaka neve sajnos most nem jut eszembe, de megkérdezem anyát xD

ez a fumago [link]

2010. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a BABE krém bőrkirepedezések ellen? Én úgy tudom, hogy az valami 10 ezer forint környékén kapható, és ilyen fehér tubusban van.
2010. aug. 5. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:

nem amire én gondolok az valami spéci cucc, de nem tudom a nevét. De a Fumago is használ. Egy próbát megér. Ha eszembe jut a másik neve akk megírom;)

De szerintem fölösleges, hogy zavarjon... aki szeret azt nem érdekli egy apró hiba szóval, ha meg is marad... akkor se gáz hidd el:D

2010. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké nagyon köszi a választ :D ki fogom próbálni :D
2010. aug. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!