Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti karikák. Mi a...

Szem alatti karikák. Mi a megoldás ha a sok alvás sem segít?

Figyelt kérdés

Akár 2 órát alszok, akár 12-t akkor is ugyanolyan kékes-zöldes-lilás-feketés (:D) karikák vannak a szemeim alatt.. Mit lehet ez ellen tenni? Jó minőségű korrektor eltakarná? Vagy sima alapozó? Vagy esetleg valami trükk, az alváson és az uborkaszeleteken kívül.

Köszi

17/L


2010. aug. 4. 18:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
uborka :)
2010. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is mindig karikás lesz, akármennyit alszok.:/ így nem tudok én se mittanácsolni bocsi.csak kíváncsi vagyok mások tippeire is...

18l

2010. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
engem is érdekelne!
2010. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Az uborkát már kipróbáltam, az se segített:S Csak az a furcsa, hogy nem találkoztam még olyan emberrel, akinek nap mint nap ilyen lenne a szeme.. Olyan, mintha betéptem volna, kb :S Pedig semmi káros szenvedélyem nincs, szóval ez is kilőve.


Akkor már 3-an várjuk a tippeket ;)

2010. aug. 4. 18:55
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A sok só fogyasztása okozza.A vesék vannak túlterhelve.1 hét alatt eltűnnek, ha nem sózol meg semmit.Hamar meg lehet szokni.
2010. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

könnyű és beválik hülyén fog hangzani de ez jó:

fogsz egy kiskanalat, berakod a mélyhűtőbe, ott hagyod egy-két percig...kiveszed, szemed alá rakod és segíteni fog:) Egy próbát megér.

2010. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó! Ez tényleg jó, már próbáltam én is! :)
2010. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Oké, kipróbálom, köszi :)

És ez mennyi időre tünteni el? Akár egész napra is? Vagy fél napra? Nekem az is tökéletes lenne :)

2010. aug. 4. 19:35
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
ez genetika sajnos apukámnak is karikás töle örököltem cask sminkel tudod eltüntetni de a karika forma ott fog maradni
2010. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
sztem egy jó korrektor sokat segíthet az egyik bnőmnek is mindig karikás a szeme persze nem látszik mert korrektort használ de osztálykirándulásra nem hozta el elég furán nézett ki xD megkérdeztem tőle essence 3as korrektor az a 3 színű
2010. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!