Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezdjem a szolizást?...

Hogyan kezdjem a szolizást? Milyen gyakorisággal menjek és hogy növeljem az időt?

Figyelt kérdés
Eddig nem szoliztam, a nyári strandolós halvány színemet szeretném egységesíteni, bebarnítani és fenntartani. Ma voltam 6 percen, Mennyi naponként menjek, és hogy növeljem a perceket. Köszönöm

2020. aug. 28. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az alap bőrszíned ? Mennyire világos a hajad, szemed? Milyen típusú cső van a szoliban?A 6 perc után megégtél, megpirultál, esetleg barnultál? Ezektől is nagyban függ. Heti 1nel többször ne nagyon menj, lassan fokozatosan percenként növeld, de 10 percnél többre nem érdemes bár ez szoli függő is.
2020. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Mikor akarsz bőrrákban meghalni? Na, ahhoz az időponthoz igazítsd.
2020. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez egy kicsit durva volt 2-es, a nap is van olyan káros. Amúgy meg ha kenem magam szoli krémmel, a heti egy alkalom miért ártana, szerintem télen még jól is esik.


az 1-es, köszi a választ, nem égtem meg 6 perc alatt, barna í hajam, és nem fehér a bőröm, inkább olyan sápadtka. Ezért szeretnék egy szép színt, ha már nyáron kicsit megfogott a nap tartsam meg ezt a színt.

2020. aug. 29. 08:08
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Akkor szerintem vidd fel 8 percig, heti 1* , akkor már mélyebb szint tudsz elérni és tartani, de még nem lesz túlzás. Bőrrák veszélye akkor állna fennt ha heti többször 10 percekre vagy többre mész. Nyilván így se 100% biztonságos de azért szerintem ennyi még belefér.

Jó szolizást!

2020. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. aug. 29. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!