Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az mennyire vonzó...

Szerintetek az mennyire vonzó egy fiún, ha szeplős és vörös?

Figyelt kérdés
Sajnos az én korombeli lányok a fuck boyokra mennek és csodálkoznak, ha ott hagyják őket. De a hozzám hasonlókat meg LE SE SZARJÁK. 20+ évesen meg várják a normális pasit. Szerintetek?

2020. aug. 30. 21:59
 1/7 A kérdező kommentje:

2 oszttársamis fuck boy, de az összes lány gyakorlatilag a nyakukban van. a maradék 6 normális srácot meg nem veszik észre.

Sajnos ebbe a korba születtem :(

2020. aug. 30. 22:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy voros, szeplos srac is lehet jokepu, nyilvan nem ezekkel van a baj.

A lanyok meg nem CSAK a fuckboyokra mennek, de en speciel felnott, 29 eves nokent inkabb haverkodok a fuckboyokkal (kulso szemmel ez tunhet ugy, mintha dugnank is, kozben nem), kozben meg varom, amig talalok egy normalis ferfit kapcsolatra, minthogy az onbizalomhianyos, szorongo sracokkal foglalkozzak, akik a sarokban lapitanak egesz nap. (Van egy normalis parom, aki nem fuckboy, de akarmilyen kozossegben, munkahelyen, stb semmi bajom az emlitett ferfitipussal, mint haver akivel nevetgelunk neha es ennyi. Sajnos aki felos, azzal nem lehet mit csinalni, nem mindenkinek van turelme honapokat varni, amig megnyilik a masik.)

2020. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Én lány vagyok 26éves, párom 23 éves. Ő is szeplős és haja ilyen sötét szőkés és a szakálla vörös színű. Én cukinak tartom ezt. Őt fiúként zavarja. Nekem sose volt szépség ideálom. Ja és ő mackós testalkatú de ez sem zavar engem. Szóval van reményed ;) lesznek még normális lányok.
2020. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jon be de egyebkent szep es kulonleges parositas nincs bajom vele egyszeruen csak nem tetszik
2020. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nagyon kiábrándító, ahogyan a hosszú haj, nagy szakáll és göndör haj is
2020. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő kifejezetten bukik a vörös hajú pasikra, nyugi :)
2020. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű ha akár fiúnak akár lánynak természetes vörös haja és szeplői vannak, nekem kifejezetten bejön. De önmagában ezért a tényért nem fogok az illetővel összejönni ha mellette nem tetszik a személyisége, ápolatlan, stb. Egyszóval önmagában az hogy vörös valaki (attól függetlenül hogy imádom) nem garantálja azt hogy összejöjjek vele, ahhoz más feltételeknek is meg kell feleljen az illető, de mindenképp hatalmas plusz pont. L
2021. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!