Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fésű, sampon lenne...

Milyen fésű, sampon lenne számomra megfelelő?

Figyelt kérdés
A hajam szálkás, nehezen fésülhető, de alapos fésülés után inkább egy kiegyenesített seprű, sehogy se jó. Ugyanakkor nagyon hamar zsírosodik, így hajmosás utáni 3. napon már inkább ez okoz bajt. Az arcbőröm is elég pattanásos, de néha az is mintha túl száraz lenne, eléggé váltakozik. A probléma, hogy elég sok mindenre vagyok allergiás, és nem bírom a kókusz, mandula termékeket, Aloe Verával meg csak egy krémként találkoztam, de bepirosodott tőle a bőröm, így óvakodnék ilyen tartamú készítménytől is. Valaki esetleg tudna nekem ajánlani egy jó sampont, illetve valamilyen fésűt?

2020. szept. 8. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én az Avon argánolajos samponját és a Loreal Elseve Full Resist balzsamját használom. Illetve hajszárítás előtt vagy után (mikor hogy van hozzá kedvem :D) Loreal Extraordinary Oil-t használok a hajvégeimre, 2 pumpálásnyit. Ezektők a termékektől kevésbé töredezett és nagyon puha a hajam. :)
2020. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Sampon;

[link]

Fésű:

[link]

2020. szept. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elsőnek ! :)
2020. szept. 11. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!