Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten hova jártok intim...

Budapesten hova jártok intim gyantáztatni, melyik helyet ajánljátok?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlős vagyok, a nődoki is kész kihívás. Hogy győzzem ezt le, ugye nem tesznek megjegyzéseket?

2020. szept. 17. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikushoz, bármelyik megcsinálja. A kozmetikusok többsége eleve nő (mondjuk férfi kozmetikussal megmondom őszintén még nem is találkoztam). Nem tesznek megjegyzéseket (miért tenne, nem sértegetni akar, hanem hogy legközelebb is visszamenj hozzá). S hidd el látott már hasonlót, nem az első esete leszel. Hallottam olyan esetről is akinek még a hasát is gyantázni kellett! Szóval ne parázz rá.
2020. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnőm kozmetikus, de kizárt, hogy vele ilyet csináltassak. Intim gyanta szalonba szeretnék menni, de van jónéhány, ezek közül kérdeztem, hogy melyiket ajánlanátok.
2020. szept. 17. 11:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szégyenlős vagy menj gyanta szalonba, ott nem is csinálnak mást a kozmetikusok csak gyantáznak. Nekik ez teljesen normális, és szerintem a vendégek fele intim gyantát kér.
2020. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. Én a nyugatiba járok skin gyanta szalon. Most 2 csaj dolgozik ott, tündér mind a kettő, folyton mosolyognak és beszélgetnek közben.
2020. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mivel jobb az, mint pl. a Wax in the city? Vagy Best Wax szalon?
2020. szept. 17. 11:42
 6/13 A kérdező kommentje:
Illetve milyen erősségű fájdalomra készüljek, ha ott még teljesen gyantaszűz vagyok (borotválom naponta-2 naponta)?
2020. szept. 17. 11:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert máshol még nem voltam. Úgyis az a lényeg hogy éppen kihez kerülsz, és tud-e neked segíteni hogy ne legyél szégyenlős. Én nem vagyok az, engem csak az zavar ha ügyetlen és tépi a bőröm.
2020. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fájni fog, de hogy mennyire érzed erősnek az nagyon relatív. Nekem semmiség mert nem tart sokáig, de én már szültem is, na ahhoz képest semmi:) Ebben is sok múlik azon hogy mennyire ügyes a kozmetikus. Ha nem feszíti eléggé meg, lassú, akkor jobban fáj.
2020. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod a fájdalmat, akkor lehet két lépcsőben is csináltatni. Első alkalommal csak a széleket, aztán egy hónap múlva az egészet.


A szégyellőségeden meg neked kell úrrá lenni. Az biztos, hogy nagyon nehezen tudsz neki olyat mutatni, amit még nem látott és kizárt hogy bármi negatív megjegyzést tegyen rád.

2020. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Skintim, Budapest több részén is van. Időpontfoglalás nélkül lehet menni. Szerintem nem annyira fájdalmas. :)
2020. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!