Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 hónapja festette fodrász...

1 hónapja festette fodrász feketére a hajam mikortól lehet sötétbarna?

Figyelt kérdés
Alapból világosbarna a hajam ami 1 hónapja (nem tudom milyen) festékkel lett befestve de nagyon elkezdett hullani a hajam és semmi nem állítja meg a hullást, ha 1 hónap mulva elmennék hogy sötétbarnara akarom inkább, meg lehetne csinálni vagy több festés kéne hozza vagy hagyjam hogy teljesen le nőjön vagy kikopjon a fekete? Mi lenne a legjobb megoldás?
2020. szept. 22. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A feketet semmi nem fogja be, ez buktad.

Lekell noveszteni, mert ha leszivatod es meg utana ujra festeted barnara total tonkre vagod a hajad vele. Egy ujra festes nem is lesz eleg...ez honapokig tarto procedura.

Elobb kellett volna gondolkodni...

2020. szept. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annak mar mindegy....:(
2020. szept. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sose értem hogy az emberek miért nem gondolkodnak, miért nem járnak utána a dolgoknak vagy miért nem kérdezik a fodrászt?

A tartós hajfesték NEM KOPIK ki a hajadból, max egy kicsit engedi a színét de nem fog teljesen kijönni.

A feketét semmi nem fogja be, bizony lekell szőkíteni a hajad és úgy befesteni barnára de búcsút mondhatsz a hajad egészségének.

Növeszheted de évekbe fog telni és nagyon csúnya lesz a lenövés

2020. szept. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom, hogy várj még vele egy kicsit (pár hónapot), hogy a hajad kíméld. Aztán keress egy jó fodrászt, 1 alkalom során meg lehet csinálni, hogy barna legyen megint. Le kell szívatni aztán festik (kb egész délutános procedúra), viszont ez nagyon fogja roncsolni a hajad, arra készülj fel.
2020. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De van olyan sötét barna ami szinte fekete nem? És ha azzal befestené a lenőtt hajtöveket nem lenne olyan feltűnő a színkülönbség nem?
2020. szept. 23. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát meg lehet próbálni, de az is sötét festék, annak is aztán le kéne nőnie, ha a világosbarna hajadat akarod visszakapni.
2020. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, én hajhullás miatt váltottam feketéről “természetes” hajszínre. Nekem a fodrász leszedte a szint (2x tett fel rá színeltávolítót), utána vörös pigmentettel töltötte fel, majd olyan árnyalatú barna festéket használt, ami közel áll a természetes hajszínemhez.
2020. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!