Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam, de a hagymáim...

Hullik a hajam, de a hagymáim megvannak. Milyen MŰKÖDŐ hajnövesztő módszerek/szerek vannak férfiaknak?

Figyelt kérdés
30 vagyok és észrevettem, h elkezdett ritkulni a hajam. Lehet genetika, de nem biztos. Van valami bogyó, étrend, technika, amivel ez visszafordítható/lassítható?

2020. okt. 13. 12:53
 1/4 Á.Zoli ***** válasza:
92%
semmi tartós sajnos.
2020. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Foligain
2020. okt. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, de valaki azt mondta, hogy a hajszálak az idegszálak meghosszabbításai

Az idegrendszernek pl magnézium, b vitamin, tán e-vitamin is; -tesznek jót. Tehát szerintem pl próbálj ilyeneket bevinni, és keveset stresszelj, inkább meditálj, ürítsd ki az elmédből az összes gondolatot.

pl jóreggelt keksz nagyon feltölt, tejben is vannak vitaminok, ihatod hidegen is, de élvezd a fogyasztását; tehát tapasztald ki, hogy melyiknek jó az íze, a minősége is; zabkorpában is van csomó vitamin, multivitaminos üdítőkből is olyat válassz, amit szeretsz, aminek számodra finom az íze lehetőleg, ciniminisben is van b-vitamin; banánban van pl szelén, annak is jó a hatása asszem; de pl mondjuk az meg ilyen önbizalmas, de szóval az is jó. A csokiban is vannak vitaminok, de mindent lehet , csak mértékkel. Gyümölcsöket is pl jó lehet fogyasztani. Fahéjban, kakaóban is vannak vitaminok; van zsályás c vitamin cukorka, nekem az kedvencem pl. Lehet, hogy a gabonafélék kekszek/nápolyik/zabfalatok is jól jöhetnek neked, vagy pl egy diós/mákostészta/ rétes; de mondom, szóval ilyeneket pedig módjával. Amúgy nyersen is eheted pl a diót, ha van kedved, vagy pl bejgli formájában; amúgy, ha diós tésztát eszel, ne keverd össze a diót a cukorral, mert úgy lesz jó az arány, ha először annyi diót szórsz, amennyi érzésre kell; és utána pedig szórjad a tetejére a cukrot. Bizonyos fokig sztem a palacsinta is egészéséges; tehát van benne pl tojás, fahéj, kakaó; ezek nagyon táplálóak, de azért ezt is csak mértékkel, tehát ne állandóan, és ne rengeteget egyszerre

2020. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Ja és pl sósmogyoró is lehet jó, tehát az ilyen magféle dolgok, meg pl szotyi is; babféleségek, stb. Én a száraz/fejtett babot levesben szeretem. A zöldbab jó levesnek is, főzeléknek is. A zöldborsót is levesnek is, főzeléknek is szoktam enni, lencsét még csak főzelékben próbáltam, úgy cool, ahogy a sárgaborsót is, ami szintén cool; sárgaborsó ízét kicsit feldobhatod; ha szórsz arra amit kiszedtél már magadnak egy kis fahéjat. :):):) Vagy pl egy kis ecetet hozzáadva (tényleg kicsit), vagy esetleg egy kis sót, borsot; vagy nemtom, próbáltam-e már de mehet rá akár pörkölt is , ilyen jóó szószos:):):)
2020. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!